Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A shounen ai animék elvették...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A shounen ai animék elvették az eszem. Mit tegyek? Egész életemben normális voltam, viszont mióta elkezdtem ezeket nézegetni néha romantikus érzelmeket érzek néhány osztálytársam felé. F

Figyelt kérdés
Az egyik lánynak a kedvéért kezdtem el nézni, a junjo romantikát és megszerettem. Azóta többet is megnéztem és most eléggé rajongója lettem. Viszont Sajnos már nem csak fantázia hanem romantikus vonzalmat is érzek bizonyos fiúk iránt. Szexuális vonzalmat Szerencsére nem érzek vagyis nem vágyom a nemi szervekre. Hogy tudom magamat visszacsinálni?
2018. febr. 9. 22:09
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudod magadat "visszacsinálni".


Ez a romantikus érzelem mindig is megvolt. (Kérdés, hogy mennyire romantikus érzelem, lehet "csak" nincsenek barátaid éd egy nagyon közeli fiú barátra vágysz és mondjuk az animék "lehetőséget" mutattak erre.)


Ez most olyan, hogy hiába néttem meg 1000 hetero romantikus filmet meg nem tudom hány enyelgő hetero párt, nem éreztem erre késztetést vagy vonzalmat nők iránt.

Ha ez tényleg vonzalom, akkor nem emiatt van, maximum ez mutatott rá.

Ha nibcsenek barátaid... Akkor barátkozz. ;)

2018. febr. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!