Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Felfujhato anal plug hasznalat ?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felfujhato anal plug hasznalat ?

Figyelt kérdés
Van egy rezgos felfujhato anal plugom amikor berakom nincs semmi, de amikor elkezdem fujni kb 3-4 fujasra mar feszit es nem tudom bent tartani mert kellemetlen volt amikor bent maradt 20 percig akkor se nagyon szoktam hozza.. viszont amikor maszturbalok belefujok 20at 30 at es izgat nem faj sot kozbe kinyomni is kitudom felfujt allapotba meg vissza is tudom nyomni, valaki hasznal ilyet ? Esetleg pmbe is irhat jo praktikakat :D
2021. jan. 12. 21:45
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Fiú vagy lány mert nem mindegy.

Egyébként ezeket nem szoktuk órákig bent tartani, játszadozásra való, prosztatát izgatni, hüvelyt szűkíteni, popsilyukat tágítani stb.

2021. jan. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!