Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg fiúk: szeretitek, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk: szeretitek, ha a mellbimbóitokat, hasatokat, derekatokat, csípőtájékotokat puszilgatják, nyalogatják? Nem csiklandós?

Figyelt kérdés
2021. jan. 15. 23:20
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szeretem! Néhány ponton csikis, de attól még jobb. :)
2021. júl. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
80%
Majdnem minden alapvető dolgot szeretek a szexben, a pettinget is. Sajnos még nem voltam férfival, hanem nőkkel. (Bi hajlamú vagyok.) Imádom, ha az alhasamat simogatják, puszilgatják, már akitől elfogadom. A felsorolásból talán a melbimbóm puszilgatásáért nem vagyok oda, de ki tudja, létezhet olyan partner... Egy huszonéves férfit szívesen kényeztetnék, aktív, és passzív szerepet is kipróbálnék vele, de nem igazán macsókkal, hanem lányosabbal. 40F
2021. júl. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim válasza:
100%

Igen, nagyon szeretem. A mellbimbóm, mellkasom csókolgatása, nyalogatása szinte fétisem. Akármennyire nem vagyok ráhangolva a szexre, ezzel pillanatok alatt nagyon kanossá lehet tenni (és ezt a barátom is tudja, él is vele). Hihetetlenül élvezetes tud lenni. Egyszer az elélvezés is összejött, úgy hogy a barátom a bimbóudvaromon körözött a nyelvével, aztán az ajkaival összeszorította a mellbimbóm hegyét és én ettől elsültem anélkül, hogy a farkamhoz nyúltunk volna. (Igaz, ekkor egy hosszabb útról ért vissza, szóval már nagyon ki voltam éhezve :P )


25/F/A

2021. júl. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Én azt szeretem ha a nyakamat fülemet csókolgatja vagy nyalja valaki.
2021. okt. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

Imádom, föleg a mellbimbómat, az nagy érzékeny pont, meg a többi is jó de nekem még a nyakam, a hónaljam és a fenekem érzékenyebb, és nem vagyok csikis egyáltalán.

19F

2021. nov. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Nem
2021. nov. 22. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 -remete- ***** válasza:
100%
Szerintem a nagy többség szereti hiszen amiket felsoroltáp azok mind erogen zónák.
2021. nov. 29. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem, főleg ha a hasamat simizik, puszilják, de a mellbimbómhoz ha érnek, az általában zavar. Egyébként a lényeg az hogy ki ér hozzám és HOGYAN. Mert a hónaljat lehet csikizni is, azt nem szeretem, de úgy is lehet a hónaljhoz érni, hogy felnyög az élvezettől az ember, annyira élvezetes tud lenni... Lágyan belecirógatni...
2022. jan. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!