Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Titeket izgatják az ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket izgatják az ilyen perverz fantáziák??

Figyelt kérdés

Pl.: dugás hetero pasival, kigyúrt szelsőjobbossal, legjobb barát megb*sz, egy atom szexi kigyúrt ferfi ajulasig duf, stb.

En az ilyenekre izgulok fel legjobban...😀



2021. jan. 21. 19:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
98%
A legjobb barát megdug azt nagyon élvezném 😁
2021. jan. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
38%
Nem, én nem dugnék barátaimmal. Nem kezelek senkit tárgyként és én sem tűröm el, hogy engem annak kezeljenek. Barát nem azért van szerintem, hogy szexuálisan kényeztessen, vagy én őket. Bár ízlések és pofonok.
2021. jan. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
23%
A homokosok 98%-a bukik a heterókra. De vakahogy én mindig undorodtam tőle
2021. jan. 22. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92%
A barátom már meg dugtam.És van egy kigyúrt pasim is.
2021. jan. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Dugás munkahelyen, wc-ben az izgatna
2021. jan. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
2 epp ez az izgató benne!
2021. jan. 22. 15:25
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Mind nagyon izgató. Ki is próbálnám őket. Együtt a saját fantáziámmal hogy stoppolok és fel vesz egy csapat munkás(minden testalkattal. Izmostól a kövérig) és mindegyikük órákig basznak engem.


És mit jelent a " kigyúrt szelsőjobbossal"?

2021. jan. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
7 ez nagyon jo!!
2021. jan. 22. 19:04
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Tudom :)


Minden vágyam az lenne hogy teljesüljön. Sokszor volt már az álmaimban ez a szex jelenet. Mindig legalább 5-en vannak a kisbuszban. Mindegyikük nagyobb testalkatú mint amelyen én vagyok. És persze a farkuk is nagy méretű.

És már akkor elkezdenek engem simogatni amikor felvettek. És még a buszban belém csuszan 1-2 farok.

2021. jan. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Engem annak a gondolata indít be nagyon mostanság hogy olyan férfit kényeztessek orálisan aki hetero párkapcsolatban él. Akár ha barátnője van, de méginkább ha felesége és esetleg még gyereke is. Tudom hogy ezek elég allja vágyak morálisan, de pont azért izgat.

Mindig úgy képzelem el hogy a fickó izmos és maszkulin, de kicsit elengedte magát már a kapcsolatában és ízlésesen aputestű. Talán nem is kap már az asszonytól annyi szexet, amiért már nem az a szálkás testű adonisz. És itt jövök a képbe én, aki végre megadja neki ami jár.


Persze nem tudom hogy a valóságban megtenném-e ha lehetőség lenne rá. Mert amúgy undorító dolognak tartom a megcsalást.

2021. jan. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!