Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi lehet az alkalmi randiknak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az alkalmi randiknak az üressége hogy nekem nincs tartós állandó hosszú távú intim partnerem csak igazából egy órás egy napos intim partnerek vannak akik kihasználnak kissajátítanak eldobnak maguktól ?

Figyelt kérdés

Én 185 cm magas vagyok rövid fekete hajú túlzóttan többlet túlsúllyal rendelkező barna szemű férfi vagyok Pestről. 28 éves az életkorom.

Szeretnék kapni tőletek erre válaszokat természetesen érdemlegeset ha lehet mert Pesten még nem voltak kalandjaim futó kapcsolataim csak kamusokkal állemberekkel találkoztam akik átejtettek hitegettek beigérték a talit aztán után még is csak meggondolták magukat miért élek ilyen világba



2021. jan. 23. 07:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nehéz úgy komolyan venni a kérdést, hogy ennyire drámaian fogalmazol, valamint a felhasználóneved is egy önmagad degradációja.


Márészt:

Mivan??? Most arra panaszkodsz, hogy nincs tartós kapcsolatod, mikor már első randin szexelsz?

2021. jan. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

És mért baj ez?Sokan irigyelnek itt téged.Nos a randikról annyit,a sok

kamus mindig is létezett.Ez sajna vele jár.Én azért szoktam közölni,hogy

max 5 percet várok.Ami még fontos a teló szám,ki próbálva.Aki nem adja

meg azzal nincs tali.Jó tanács:Kezdj lefogyni,edzőterem,torna stb,

mert gondolom te őszintén le írod a paramétereidet.Ettől egy kicsit

céltábla vagy a kamusoknál.

2021. jan. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Kinek milyen intim elmenye volt egy kozossegi Szferaban ahol megkivantatok egymast hol volt Budapesten az a belso hely ahol egy kellemes Idoszakot hagytatok es zartatok be magatok utan?"


Ezt is te írtad ki, nem?

2021. jan. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!