Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiúk miért nincs nekem Állandó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk miért nincs nekem Állandó intim partnerem és miért csak néha hébe hóba van csak nagy ritkán egy meleg férfi de az is csak pár órára jönne egynapra nem több napra több órára és mindegyik csak ilyen kihasználós játszik az érzéseiddel miért van ez?

Figyelt kérdés
Azért érdekel akár anoniman is a véleményetek mert Pesten nincsenek olyan meleg aki az ilyen lomhább lassabb mozgású férfiakat szeresse kinek minipici a farka és elvan hízva nagyon kövér szerintetek Ma Magyarországon a mai világba miért minden más mint én személyiségben egy olyan rendezett környezetben ahol az életvitelem a pozítív dolgokat képviselik nem az ilyen rossz embereket akik negatívak csak

#homoszexualitás #melegség #Felkérdezés #Képesség funkciók
2020. júl. 31. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:
97%
Irigyellek, jó sok szabadidőd lehet, hogy ennyi troll kérdést írsz ki.:D Inkább fogja magadnak valakit, boldogabb leszel.:)
2020. júl. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A leírásban választ adtál a kérdésedre.
2020. aug. 1. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mert csak szexet akar a legtöbb.
2020. aug. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!