Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok! Ti bevállalnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok! Ti bevállalnátok az alábbi helyzetet?

Figyelt kérdés
Egy sorozatban láttam, kíváncsi vagyok a nem filmbèli melegek megcsinálnák-e? Szóval lenne egy pasi, aki biszexuális, ès lenne egy heteró nő párja. Èvek óta kívánod azt a pasit ès szerelmes vagy belè, ès ő is csinálná veled, de a párja is tèged akar. (A nő nem tudja, hogy meleg vagy) Benne lennèl egy hármasban velük, de úgy, hogy a nővel is kell csinálnod? A csaj amúgy elèg csinos, nem tudom ez számít-e egyáltalán. (Annyit mèg tudni kell, hogy a filmbeli karakter már csinálta nővel, sőt alibi felesège ès gyereke is van, de az asszonynak olyan a munkája, hogy nagyon ritkán jön haza)

2021. jan. 25. 12:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
benne
2021. jan. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Nem. Mivel meleg vagyok, nem is menne.
2021. jan. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%

Úgy szégyelném magam minden nap a tükörbe nézve, hogy kinyírnám magam.

Meleg vagyok, és undorító embereknek tartom azokat akik meleg létükre megnősülnek és gyereket csinálnak, aszony meg nemért nagyon sok mindent.

Hallgattam már nem1 ilyen lány, asszony történetét😥😥😥

2021. jan. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tudom, a filmben èn is sajnáltam a csávó felesègèt, mert kiderült a dolog. Nekem is szörnyű lenne, ha kiderülne, hogy èletem szerelmènek nem vagyok más, csak alibi, közben meg pasikkal kavar a hátam mögött. 😕
2021. jan. 25. 12:55
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Kasztrálnám az ilyen férfit

Nem tudom a hejükbe képzelni magam.

Be csapnak mindenkit.

2021. jan. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Volt már példa rá, hogy egy biszex pár keresett meg, hogy csatlakozzak hozzájuk 3. nak.

De nem mentem bele, mert engem eléggé lelomboznak, az hogy egy csaj is ott van, pláne ha még hozzá is kellene nyúlnom.

Egyébként melyik sorozatban van ez?

2021. jan. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok.

Sok meleg szerintem ugyanígy nem vállalná be.

Innen is látszik, hogy nincs kíváncsi homoszexuális ember, ahogy kíváncsi hetero sem :)

2021. jan. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hú, volt itt egy olyan kèrdès, nem is olyan règ, hogy mást is felizgat-e, hogyha egy heteró pasi dugja meg 😃 hallottam olyan nőről is, akinek az volt a nagy vágya, hogy egy meleg pasi dugja meg... nem is èrtem mit akar az ilyen. Ha a heteró csávónak feláll egy pasira, ès kèpes jól odarakni neki, az valszeg nem heteró. Ès fordítva is így van.
2021. jan. 25. 15:40
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez melyik film?
2021. jan. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Insatiable, netflixen van, ha keresnè valaki.
2021. jan. 26. 16:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!