Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit érdemelne az ilyen? Ki az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érdemelne az ilyen? Ki az ilyen egyáltalán?

Figyelt kérdés

Budapesten voltam és már nem először történik meg, hogy valakivel online megbeszélek szexrandit.

Kevés időm volt azt mondta menjek most, megadta a címét.


A képek alapján helyes huszonpár éves srác volt.


Siettem. Út közben végig üzeneteket küldött, szexuális tartalmúakat, kérdezte, hogy odaértem-e már. Aztán pár perccel érkezés előtt kilépett és többé nem írt, el sem olvasta.


Ott vártam a ház előtt, ami valószínűleg nem is az ő címe volt.


Órák múlva elolvasta, de nem válaszolt, hiába ugattam le, hiába írtam neki sokat. Majd törölte magát.



Mit képzel magáról egy ilyen rohadék?


Vajon a valós képével csinálhatta szerintetek?

Legalább a kettőből az egyik? Vagy egyik sem szerintetek?



És hogy veszi vajon ehhez a bátorságot?



2021. jan. 30. 20:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Jaj te, tudod mennyi szélhámos beteg ember van? Homik nagyban vezetnek benne. Tanulj a hibáidból. Ne bízz meg másokban felelőtlenül.
2021. jan. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Máskor beszélj vele előtte telefonon stb. Írásból amúgy sem lehet semmit kikövetkeztetni a másikról. Max a szociális függőséget.
2021. jan. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 he84 ***** válasza:
50%
Ne haragudj kérdező, de az hogy így jártál, részben a te hibád. Ugyanis először minimum 2-3 hétig, vagy talán 1-2 hónapig ismerkedni, beszélgetni kéne, majd képcsere és ha ez idő alatt minden oké köztetek láthatóan és ha nincs semmi gyanú se, akkor szervezni talit. Így nagyobb esélyed van kiszűrni a normálisakat. Máskor eszerint cselekedj, vagy legalább hasonlóan.
2021. jan. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%

Hát barátom megnyugtatlak kamusok nem csak a meleg, hanem a heteró társkeresőkön is vannak. Angol neve is van a jelenségnek úgy hívják ghosting. Minden klappol, utána egyszercsak a találkozó előtt kámforrá válik az illető.

Tanács: telszámcsere előtt ÉS amíg telefonon nem beszéltél az illetővel nemhogy egy métert se menj, de még a napod se kezd átszervezni a randi kedvéért.

2021. jan. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Bunkó az ilyen.
2021. jan. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%
Az ilyennek börtönben a helye, akkor is ha a sok hülye válaszoló téged hibáztat.
2021. jan. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%

Nekem két opció adna garanciát arra, hogy ilyesmi ne történjen meg: adja meg a telószámát vagy a kaputelefont, mielőtt elindulok.

Hajnalok hajnalán nem érdemes messzire utazni, főleg olyanhoz akivel pár órája beszélgetsz max. Ha közel van akkor nem annyira para hazasétálni.

Ha bármikor gyanús akkor kérj még képet tőle vagy ilyesmik, hogy meggyőződj róla h legalább tényleg magáról küld képeket.

Alapvetően a lassan, tőmondatokban reagáló frissen betalált partnereket kerüld el.

Nagyjából ennyit tudok tanácsolni, összeségében nekem kevés hasonló élményem volt, sajnos a blokkoláson kívül nem igazán tudsz mit kezdeni az ilyen helyzetekkel.

2021. jan. 31. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű, hogy nem fiatal volt a srác. Hanem egy idősebb fazon, aki kiadta magát,mert ezzel szórakozik.

De ilyenkor legjobb nyilvánosan találkozni és vele felmenni a lakásra. Viszont ebben is van kockázat, mi van, ha a lakáson vannak még, és lefognak, kirabolnak, megerőszakolnak ?

Ma senkiben sem lehet bízni, naivság. Még ha csak szexről is van szó.

Egy ismerőst, 24 évesen így raboltak ki, felhívták, Ginát tettek az italba, többen lehettek, mert mindenét elvették és meg is d-ták. Egy utca szélén tért magához, összevizelten. Eltámolygott a rendőrségre, ahol azt mondták,jó,hogy nem nyírták ki. Nem lett meg az elkövető mai napig, pedig tíz éve történt.

2021. jan. 31. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 he84 ***** válasza:
79%

Figyelj 6-os válaszoló, csak mert a kérdező is hibás, attól még nem hülye az, aki ezt mondja, hanem globálisan és teljesen lát rá a dologra. Az a hülye, aki azt hiszi, hogy a kérdező nem hibázott semmit se. Bizonyos fokig ő is hibázott, feljebb elmondtam miért. Sajnálom ha nem érted az okokat, attól még nem hülye az, aki ki meri mondani, hogy kissé a kérdező is hibás. Aki pár óra, vagy 1-2 nap laza beszélgetés után talizik valakivel meggondolatlanul minél hamarabb, az nem óvatos és felelőtlen, tehát igenis hibás ő is.


Hát 8-as válaszoló, ez durva eset. Sajnálom az illetőt és szomorú, hogy az elkövetőket azóta se kapták el. Ám ez nem azt jelenti, hogy senkiben sem lehet megbízni. Ez túlzás és általánosítás. Csak mert vannak rossz esetek is (hangsúlyozva az "is"-t), nem azt jelenti, hogy akkor a legtöbb eset rossz.

2021. jan. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
90%

Kamusok mindenhol vannak.

Megvannak a különböző praktikák, amikkel ki lehet szűrni a kamusokat. Ilyenek, amit fentebb is említettek, tehát a telefonszámcsere például.


Én ugyan kapcsolatpárti vagyok, de sajnos nagyon nehéz megfelelő embert találni, és azért nem akarok valakivel összejönni, hogy legyen valakim. Szexuális ösztönöm nekem is van, amit megfelelő partner esetén meg is élek. Minél többet beszélsz valakivel, annál nagyobb az esélye, hogy nem ver át. Persze ez nem garancia, mert nálam is tűntek el olyan személyek, akikkel hetekig beszéltem. Én még fiatal koromban jártam úgy, hogy lakcímre mentem, és nem ott lakott az illető. Azóta, ha szexről van szó, akkor alap, hogy nem megyek lakásra, ha nem ismerem, hanem a lakása előtt találkozok vele. Itt azért megfontolom mindig mik a lehetőségek. Még azt is beleszámítom, hogy esetleg nem találkozok vele végül, mert nem jön el, vagy nem jön be. És, ha elő is fordul, akkor sem esek akkorát pofára, mintha totál belelovagolnám magam a helyzetbe.

2021. jan. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!