Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A gyakorlott passzívok hosszab...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gyakorlott passzívok hosszabb/szélesebb péniszeket is betudnak fogadni?

Figyelt kérdés

Análisan gondolom elsősorban, de akár szájba is.


Kezdőként inkább kisebb szerszámmal érdemes gyakorolni?



2021. jan. 30. 22:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez teljes mértékben testi adottságoktól függ. Illetve attól, hogy mennyire lazítják el az embert análisan.

Voltak partnereim (vékonyabb, kisebb termetű srácok), akiknek az én farkam is sok volt, pedig nincs hatalmas/brutál vastag farkam.

Orálisan is van egy limited hogy mennyire tudod kinyitni a szádat, a mélytorkozáshoz meg tizenpár centi felett már ugyanúgy tud akadály lenni a nyelési reflex.

Én évek óta szexelek és nem érzem h kevésbé lennék szűk, nem azon múlik hogy mennyire járatják be az embert. Kivéve persze ha napi szinten öklöznek mert az van annyira extrém, hogy maradandóan kitágítson. Legalábbis én ezt feltételezem.

2021. jan. 31. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Gond nélkül.
2021. jan. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
nekem análisan bármi jöhet 17-18cm hosszig, vastagságra bármi felmegy szinte.szopni viszont kisméretűt,átlagosat szeretek ,de azzal is jó a dugás ha jó kemény a cerka
2021. febr. 12. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!