Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogy lehet hogy valakinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet hogy valakinek tetszik más farka?

Figyelt kérdés
Mármint ne értsetek fére, meleg vagyok és ez alapján férfiakhoz vonzódom viszont több alkalommal is olvastam ezen a oldalon hogy a srácnak szép a farka. Ez hogy értsem? Én is vonzódom a férfi testhez, de nem tudom meg érteni hogy lehet valakinek szép farka, hisz összes hasonló, csak a méretük más. Megértem ha a testére vagy a arcára mondják h szép, de a farkára. Csak nekem fura ez?

2021. febr. 5. 05:12
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

Hát, igazán a kérdést sem értem, mert bizony van nagyon szép, de nagyon ronda farok is!

Nekem fontos, hogy számomra szép, és kívánatos legyen a szerszám...

A fiatal srácoknak többnyire szép, őket kedvelem igazán!

2021. febr. 5. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mondjuk igazad van, de azok akik vonzóak azoknak jól néz ki. Azokat nem vettem számításba akik nem jönnek be, de ki jön össze egy olyan sráccal aki nem jön neki be? Ezért sem értem ezt a szép farok dumát. Volt már valaki olyan sráccal aki jól nézet ki, de a farka nem tetszett nektek? Vagy ezt csak olyan farokra mondjátok ami egy öregebb férfié?
2021. febr. 5. 05:45
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
munkám miatt elég sok farkat látok és bizony vannak akiknek nem túl szép.
2021. febr. 5. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%

Passz. Nekem a mérete és a formája miatt mondják, h szép, de szerintem nem

Tiszta ér meg olyan vörös felállva, mint a pulyka nyaka

De ja, ha nagy, görbül, nincs túl nőve a fityma vagy nem cseszték el a körülmetélést, meg persze ha nincs fura alakja, már esztétikusnak mondható egy pénisz

Szemölcs, anyajegy kizáró tényező (nekem van egy kisebb a makkomon, de halvány, észre se veszik)

2021. febr. 5. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Van olyan, aki hiába néz ki jól, ha a farka borzalmas. Apró, de vastag, és nagy gomba a vége, mint egy malacé. Nem tudom másképp leírni. De még jó, hogy csak képen láttam előtte, így sztornó lett a randi azonnal!
2021. febr. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%

Mikor beleszerettem valakibe

Az öszképbe benne van az is, hogy esetleg nem szép a farka

De más tulajdonsága meg nagyon tetszett, és így fogadtam el

2021. febr. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is meghatározó, hogy a kiszemelt farka tetszen, mégiscsak kényeztetni szeretném. De ha annyira nem fog meg a látvány, akkor rögtön máshogy is nyúlnék mondjuk hozzá ami így egyikünknek sem szerencsés
2021. febr. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
#3-as fotós vagy?
2021. febr. 7. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!