Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van aki házas volt amikor azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki házas volt amikor azt kezdte érezni, hogy meleg kapcsolatra vágyik?

Figyelt kérdés

2021. febr. 8. 15:04
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Igen!

Évek óta házas voltam, 3 gyerek, stb...

Aztán rádöbbentem, hogy a fiúkat is kedvelem, főleg a fiatal fiúkat!

Persze korábban is ott motoszkált a fejemben a gondolat, de a társadalmi elvárásoknak megfelelni akarás miatt elnyomtam a vágyaimat!


De már bánom, hogy fiatalon nem élhettem meg mindazt amit szerettem volna...

Azokat már nem pótolhatom!

Soha nem élhetem át, milyen például egy 16 körüli srácot kényeztetni mondjuk orálisan!, és még sorolhatnám...

De már mindegy, vannak dolgok, amik örökre csak vágyak maradnak talán...


42/F/Bi/Bpi...

2021. febr. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

Igen.

F/50

2021. febr. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Beszéltetek róla a párotokkal?
2021. febr. 8. 16:17
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

Dehogy beszélnek a párjukkal

Sunyogva élik le az életüket.


Exem is nős volt, 400fő esküvő

Díszegyenruha,nagy hacacáré

4hónapig bírta, elváltak

De ő nem nagyon tudta palástol mert passzív és nem ment neki a dugás.

2021. febr. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem aki így van,hogy meleg de heteró kapcsolatban él,azzal saját magát és a párját is átveri.

Ilyenkor van az,hogy lehet fájdalmat okozol a nőnek de nem nagyobbat minthogy egész kapcsolat alatt a szemébe hazudtál arról,hogy szereted.Nem vagyok homofób és ez nem is a melegek ellen szól,de ez gusztustalan dolog ha valaki így átveri a másikat.

2021. febr. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%

1# vagyok...


Persze, hogy nem beszéltem róla a feleségemmel!

Meg se fordult a fejemben...

Mert nem arról van szó, hogy egyszer csak átkapcsolódott bennem valami, és már csak a saját nemem érdekelt!, hanem a fiatal fiúk IS elkezdték mozgatni a fantáziámat...

Tehát biszexuális vagyok!, nem meleg...

És az pedig egyszerűbb úgy, ha a feleségem nem tud semmit!


42/F/Bi/Bpi...

2021. febr. 9. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%
Én is házas vagyok, 15 éves korom óta tudom, hogy érdekelnek a fiúk is, főleg az idősebbek. Titokban lehet 1-2 alkalmat csinálni de felvállalni biztos, hogy nem tudnám. 27f
2021. febr. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagy rohadékok vagytok ha titokban tartjátok a szexuális fantáziátokat azelőtt az ember előtt akinek örök hűséget fogadtatok.

Két értelmes, felnőtt ember ezt meg tudja beszélni egymással. Bizalom! Lehet hogy a feleségednek is vannak olyan vágyai amit te nem tudsz kielégíteni. Mi a jobb megoldás? Az hogy egymás előtt titkolóztok, vagy biztosítjátok egymásnak a szeretet de engeditek a szexuális vágyak kiélését bizonyos korlátok között.

2021. febr. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
81%
Nem értek egyet, tönkretenné a házasságunkat.
2021. júl. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!