Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egyszerű, melós srácot hol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerű, melós srácot hol lehetne találni kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Neten eddig csak csupa kamus, ígérgető volt csak, és hát, sok elszállt emberszerű valaki. Valakire vágynek, de nem tudom hol és hogyan lehetne kivitelezni?

2021. jan. 24. 11:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
14%
ITT VAGYO.... óh ja! homo .... aúúú bocs, nem szóltam!
2021. jan. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom hol találhatnál még neten kívül, ennél egyszerűbben. Mit jelent a "csupa kamus" nálad? Mi szokott az ismerkedésed lefolyása lenni? Mert bár lehet hibáztatni a sok kamust, de valójában ez azt is elárulja, hogy nem tudod szűrni őket jól. Ezért lennék kíváncsi, hogy nálad hogy zajlik egy netes ismerkedés?
2021. jan. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Netes ismerkedő oldal, ír, vagy írok, majd vagy küld olyan fotót, amire éppen nem vagyok kíváncsi, mivel nem azt keresem. Ha második válasz érkezik, az már csoda. Ha pedig normálisan tudok beszélgetni, az már valami szenzáció. Utána természetesen másnap már nem él a nickje sem. Ha meg aznap kérek/adok elérhetőséget, arra már semmi reakció. Nem, én sem vagyok modell és nem is ezt keresem!
2021. jan. 24. 12:05
 4/18 anonim ***** válasza:
68%

Srácok

Akinek nincs kinn fotója az arcáról, mire számít?

Kérdező, 100% ba veszem hogy neked sincs.

Igen így sok kamus fog be kerülni a képbe. És ha írsz vagy köszönsz valakinek és nem egyből küldöd az arcodról a fotó ne csodálkozz.

2021. jan. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Küldöm, van. Erre kapok olyat ami után kb. 2 másodperc alapján kiderül, hogy netes fotót kaptam. De én vagyok a hülye, tudom.

Értsd már meg, kérek elérhetőseget pont emiatt! Erre nulla válasz van. Email, kamera, telefon, randi, bármi. Meglátásom szerint a net lassan csak kamusok gyűjtőhelye.

A kérdés továbbra is, van valami más lehetőség, ahol lehet összegyűlni, vagy előfordulhatunk, vagy más megoldás?!

2021. jan. 24. 12:42
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszerű melós férfi vagyok. 40 éves.
2021. jan. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
86%

Nem biztos, hogy az egyszerű melós srác garancia a tartósságra és a kamumentességre.

Nem kell általánosítani, azért mert eddig koppantál.


Én eddig minden korú és foglalkozásúval elmondhatnám ezt, mert volt rossz tapasztalat is, de jó is.


Mindenesetre ha olyan embert tudsz, aki kapcsolatban gondolkodik, akkor ha Neked nem jön be, vagy nem kell, nyugodtan irányítsd át hozzám.....köszi !

2021. jan. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Általánosítás nélkül erre vágyom. Ennyi.
2021. jan. 24. 16:59
 9/18 anonim ***** válasza:
70%
Az red flag ha valaki túl gyorsan át akar térni másik felületre. Én is ignorálnálak, ha ezt erőltetnéd.
2021. jan. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem próbálkozz tinderen. Az volt a legesélyesebb kapcsolatra azok közül, amiket próbáltam. (Badoo, grindr, romeo, randi-gay.hu)

Sok sikert!

2021. jan. 25. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!