Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Családnál nálatok mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Családnál nálatok mennyire gyakori az "unoka" téma?

Figyelt kérdés
Azt érzem, csalódást okozok a szüleimnel azzal, hogy a b.ziságom miatt nem lehet majd unokájuk. Mert hogy de jó lenne már unokázni, meg a munkatársának már van, és mutatja a képeket, hogy milyen aranyos, reméli neki is ilyen lesz pár even belül...

2021. febr. 15. 12:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
11%
Fogadj örökbe vagy dugjál nővel. Más lehetőség nincs.
2021. febr. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%
Hát én nem vagyok meleg csak simán 30 éves, de már engem is orba szájba csesztetnek hogy mikor lesz unoka. Az én családomban gyakorlatilag meghülyülnek a szülők ha unokáról van szó, különösen hogy tesómnak nemrég lett gyereke. Teljesen át változtak.
2021. febr. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Néha föl föl van emlegetve, pedig már párszor nyomatékosítottam hogy nem igazán tervezek családalapítást. (az okát annyira nem fejtettem ki) Persze jó lenne, de csak ezért nem fogok magam bele erőszakolni egy boldogtalan heteró párkapcsolatba.
2021. febr. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
82%
Semennyire nem téma, mert pontosan tudják (szexuális irányultságtól függetlenül),hogy bármilyen magánéletemet firtató témára ugrok és nem fogadok el semmiféle kéretlen tanácsot vagy kommentárt. Ezzel elértem, hogy sosem kerülnek szóba olyanok mint unoka, barátnő meg egyebek. Nyilván nem tudják még hogy nem is lesz barátnő.
2021. febr. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
10%

#1, ha egy vad idegen gyerekét örökbe fogadják, attól szerintem nem fognak megenyhülni

ennyi erővel kimehetnek az utcára aztán kinézhetnek egy random gyereket, hogy akkor ő lesz az unoka

keresni kéne nőt, mint a többség és meglenne oldva a "probléma"

2021. febr. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
8%

de, amúgy a hozzászólásod második részével egyet tudok érteni

#5 voltam :)

2021. febr. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Én már nagyon régen elmondtam nekik hogy tőlem ne számítsanak unokára, mert sokat kellett kisgyerekekre vigyáznom, és kifejezetten boldogtalanná tett. Továbbá, semmi értelme azért gyereket csinálni, hogy a nagyszülő 2 hetente 1-2 órára ránézzen és azt mondja hogy "jaj de cuki" vagy valami hasonlót. Ez nem így működik. Magyarázd el a szüleidnek hogy semmi joguk elvárni hogy szaporodj, és idővel majd felhagynak ezekkel a szövegekkel, nálam már évek óta meg sem említették.
2021. febr. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk mondd el otthon hogy meleg vagy... (?) Meg fogalmazzanak meg egy jó levelet Novák Katikának, hogy miért engedélyezze 5 év múlva az örökbefogadásod... Egyébként meg én is egyetértek, hogy a családi szeretet nem az olyan b@szogatásokban kéne megnyilvánulni, mint, hogy mikor lesz unoka...
2021. febr. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
5%

#1 vagyok

Most hiába pontoztok le, szerintetek férfitól lehet gyereke egy másik férfinek vagy mi?

2021. febr. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

9es

Ezt heterókent könnyű mondani, de ez nem igy megy.

Fiatal koromba minden áron baratnőt akartam, de ha nem áll fel lányokra nem tudok mit tenni, ez van.

2021. febr. 15. 14:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!