Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Minden meleg ilyen? Az unoka...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden meleg ilyen? Az unoka öcsém meleg, és nagyon kedves. Rég taliztúnk, de tökre kedves és aranyos volt velem, meg gyengéd, nagyon élveztem vele töltött időt. Anyai ági u. testvérem meg afféle ki ha én nem arcoskodo hülye gyerek 2 es bizivel.18f

Figyelt kérdés
mind a kettő 3 évvel fiatalabb nálam.
2017. márc. 9. 13:53
 1/6 anonim válasza:
0%
Meg is dugtad?
2017. márc. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
na te beteg vagy. NEM.
2017. márc. 9. 14:01
 3/6 anonim válasza:
90%
Akkor mi a kérdés?
2017. márc. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
96%
nem azért kedves meg aranyos mert meleg :D hanem ő ilyen beállítottságú,meg talán ismer téged.Vannak bunkók is...
2017. márc. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
értem.. akkor nem emiatt. :) csak olyan fura volt egyszer olyan fiút látni aki nem ilyen arcos meg rivalizálós. Én sem vagyok olyan. így meg megnézve egy fiút, na persze nem külsőleg, még csak nem is érzem azt amit más hetero társaimnál, azt a 1 lépés távolságot. komolyan olyan közvetlenek voltunk mint a gyerekek. tök aranyos, na. és még mielőtt lehomároznátok, a barátnő is tuja hogy írtam ide :)
2017. márc. 9. 17:09
 6/6 anonim ***** válasza:
92%

Figyelj, kétféle embert is melegnek hívnak perpillanat. Az egyik pontosan ugyanolyan, és ugyanúgy működik, mint a többi fiú, épp csak annyi a különbség, hogy nem a "homokóra" jön be neki. Ettől még lehet kulturált, normális, meg közönséges tahó is, ez egyszerűen szerencse kérdése, nincs köze a másságához. A másik típusnak más eredetű a problémája. Nem is az náluk a lényeg, hogy épp kihez vonzódnak. (Nem feltétlen a fiúkhoz.) Nekik már maga a személyiségük, gondolatviláguk is eltér a tipikus férfitól. Hogy mennyire tér el? A sztereotíp férfi meg a transzneműek között azért vannak mindenféle árnyalatok. De ha csak egy picit tér el, már az is megmutatkozik a viselkedésében. Ha valaki lányosabb lelkivilággal rendelkezik, nyilván nem kezd el arcoskodni meg kanoskodni, és sokkal jobb szociális, társalgási képességekkel bír. Nyilvánvalóan kedvesebb és kellemesebb a személyisége, mint kopaszéknak a B-középben.


Ennyiből persze még ne állapítsd meg, melyik kategória az unokaöcséd, én csak tömören vázoltam a fő lehetőségeket.

2017. márc. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!