Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egy összetett kérdésem van....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy összetett kérdésem van. 25 éves fiú vagyok, gyerekkorom óta magam előtt is tagadtam, de nem akarok már hazugságban élni, homoszexuális vagyok. Van egy fiú, akivel barátok vagyunk, de én beleszerettem. A többi lent.?

Figyelt kérdés
Majdnem biztos vagyok benne, hogy ő is vonzódik a saját neméhez, de nem vagyok benne teljesen biztos. Az a tervem, hogy a következő közös iszogatásunknál megcsókolom, a reakciójából úgyis kiderül minden. A kérdésem az, hogy szerintetek valahogy meg lehet bizonyosodni arról, hogy egy férfi biztosan meleg/biszexuális?
2021. febr. 19. 11:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Hát ha megcsókolod és rád borítja az asztalt, akkor nem az.
2021. febr. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen meg lehet: megbeszéled vele. A spontán bepróbálkozás, ha még nem alakult ki a "radarod", akkor igen kellemetlen következményeket tud hozni.
2021. febr. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ami még megerősít abban, hogy talán meleg, hogy nagyon nőies a testbeszéde és a beszéde is, 20 éves, barátnője nem volt soha, lányokról sose beszél. Néha drágának hív, de nagyon vallásos a családja, félek, hogy emiatt ő is tagadja esetleg magának is a dolgot.
2021. febr. 19. 12:19
 4/13 anonim ***** válasza:
95%

Meleg létemre is rosz néven venném, ha a haverom megcsókolna spontán.

Nem tudsz beszélgetni, kérdezni

Inkább.

2021. febr. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, ha meleg is az illető, ha tagadásban él, akkor nem fogja beismerni, bárhogy próbálkozol.

A másik dolog meg, ha meleg, nem biztos, hogy be is jössz neki.

Neked sem tetszik minden pasi csak azért mert meleg.

2021. febr. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem eddig tartana a barátságunk!

Ha beszélsz róla, és talán megnyílik a másik, akkor lehet folytatása, se így valószínű örökre el fogod baltázni a dolgot!

2021. febr. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha régebb óta barátok vagytok akkor valami módon már kellett volna puhatolóznod a témában vagy most előhozakodni (random csóktól csak megijed).

Hozd fel a melegség témát, pl egy ujságcikk vagy film alapján, hogy ezt és ezt olvastad, neked ez a véleményed és kiváncsi vagy az ő álláspontjára is. Lényeg, hogy ne tőle kérdezd, hogy mit gondol a témáról hanem nyilj meg te neki, hogy elfogadó vagy és ne féljen megmondani a valódi véleményét.


Aztán tervezhetsz további lépéseket.

2021. febr. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
1%

Levente b+, csinálj már valamit!

Csókold meg, egy pápaszem hematóma max pár hétig tart, a bizonytalanság és a tehetetlenség akár egész életed végéig kísérhet/tarthat...

2021. febr. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
11%
Bátor vagy öcsém én megkéselnélek abban a pillanatban bármilyen jó cimborám is vagy
2021. febr. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Próbáltad már ereől megkérdezni a "barátodat“?

Még hogy barát.

Fingod nincs mi a baráti kapcsolat.

2021. febr. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!