Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egy összetett kérdésem van....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy összetett kérdésem van. 25 éves fiú vagyok, gyerekkorom óta magam előtt is tagadtam, de nem akarok már hazugságban élni, homoszexuális vagyok. Van egy fiú, akivel barátok vagyunk, de én beleszerettem. A többi lent.?

Figyelt kérdés
Majdnem biztos vagyok benne, hogy ő is vonzódik a saját neméhez, de nem vagyok benne teljesen biztos. Az a tervem, hogy a következő közös iszogatásunknál megcsókolom, a reakciójából úgyis kiderül minden. A kérdésem az, hogy szerintetek valahogy meg lehet bizonyosodni arról, hogy egy férfi biztosan meleg/biszexuális?
2021. febr. 19. 11:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
90%
Amíg csak a vonzódás van meg, addig csak homoerotikus vágyakozásról lehet szó.A szexualitás a testi beteljesülést jelenti.
2021. febr. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
85%
11. akkor ezek alapján egy 40 éves szűz pasi sem mondhatja magáról, hogy hetero mert nem volt még nővel sem?
2021. febr. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

A lehetőség tárháza elég nagy.

Az is lehet, hogy meleg, de nem fogadja el magát, vagy nem meri maga előtt bevállalni még. Az is lehet, hogy teljesen képben van magával, de nem akarja megélni homoszexualitását, vagy éppen megéli, de téged csak barátnak tekint. Ha valóban meleg, és téged csak barátnak tekint, akkor egy ilyen rámozdulás elég rosszul sülhet el.

Az is lehet, hogy biszex, vagy akár az is, hogy téged nem tart potenciális partnerjelöltnek.


Én a helyedben elengedném azt az ötletet, hogy egy adott pillanatban megcsókolod.

Ha mindenképp lépést akarsz tenni, akkor inkább ülj le vele, és beszéld meg vele ezt a dolgot.

2021. febr. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!