Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit gondoltok milyen jelei...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok milyen jelei vannak annak ha egy másik pasi érdeklődik irántunk ?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki az edzőteremben engem nézett egyfolytában. Amikor szàndékosan elfordítottam a fejem akkor produkàlni kezdte magàt. Kissé olyan érzésem is volt mintha jönne utánam. Nem feltűnően hanem csak úgy sutyiban. De ami rendkívül furcsa szàmomra hogy egyszer figyel ràm, màskor meg egyátalàn nem is érdeklem vagy legalább is ez jött le nekem. Ezek azok a jelek amikre azt lehetne mondani hogy meggyőzőek ? Ti mit gondoltok ?

2021. febr. 19. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mert egyszer azt akarja sugallni, hogy tetszel, hogy érdekled.

Máskor meg az várja, hogy hátha Te kezdeményezel, azt csinálod, amit Ő szokott. Nézed, követed....

2021. febr. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%

Azt gondoljuk jó neked hogy edzőterembe tudsz járni korlátozások idején :)

Ennyiből még lövésünk sincs, ha akarsz tőle valamit akkor beszélgessetek utána kiderül akar-e valamit vagy sem.

2021. febr. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csak szinplán szinpatikus vagy neki és haverkodna, csak nem mer beszélgetést kezdeményezni, nem tudja hogy kell.
2021. febr. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy tudsz edzőterembe járni, most pandémia idején.

De miért nem szólítod le? Nem randira kell invitálni, csak kérdezz valami olyat ami odaillik.

Ő milyen fehérjét használ? Egyedül vágott bele az edzésbe, vagy van edzője?

Tényleg bármilyen sablon kérdés lehet amivel megkezded a beszélgetést, ha vevő a beszélgetésre, részéről is jönnek a kérdések, és így tovább.

Beszélgetés alapján több minden kiderül.

Hogy áll hozzád, hogy tekint rád, stb.

2021. febr. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!