Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért van, hogy csakis az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, hogy csakis az örgek jönnek be?

Figyelt kérdés
32 éves vagyok! Egy barátom volt, ami 2 évig tartott. Amikor összejöttünk ő 65 én pedig 29 évesek voltunk. 14 éves koromtól tudom, hogy vonzanak az idős, őszhajú és őszbajszú ferfiak, akik már bőven elmúltak 60 évesek.

2021. febr. 20. 12:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
74%
Jó tudni, hogy vannak akik még akkor is, ha idősebb leszek is, huncutkodnának velem... :-)
2021. febr. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
98%
Miért van hogy egyik embernek a zöld, másnak meg a kék a kedvenc színe? Pont ennyire nehéz lenne erre egymondatos választ adni. Mert ez jön be neked, csak! Másnak amúgy sincs túl sok köze hozzá.
2021. febr. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
89%

Vagy ennyire alacsony az ömbecsülésed, hogy fiatalabbaknál nem is próbálkozol. Esetleg csúnya vagy, sok csalódás ért, idősek meg nem válogatnak, így örültél hogy kellesz valakinek.

Én a helyedbe azért elmennék egy pszichológushoz, mert ez nem normális 30 év korkülönbség...

2021. febr. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
87%
Jönnek a privát üzenetek , lehet jót hokizni rá?!!!! 😁
2021. febr. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Mindenki saját magából indul ki. Én gerotofil vagyok! Kíváncsi voltam, hogy mások hogy látják ezt a "vonzalmat". De itt csak abberáltak vannak! Tisztelet az első kettőnek...
2021. febr. 20. 13:55
 6/21 anonim ***** válasza:
85%

Érdekes, egy másik kérdésben azt írtad, mint válaszoló,hogy három éve vagytok pár.

Most azt írod,két évig tartott.

Magad sem tudod,miket irkálsz, vagy csak szeretsz mesélni ?

Te kis Andersen....


Egyébként egy papinak persze hogy tetszik egy ropogós fiatal srác,ezen nem is lehet csodálkozni....

2021. febr. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
6-os! Igazad van! Tényleg azt írtam, mert azt szeretném, de az igazság az,hogy már nem vagyunk együtt. Ő volt a nagy "ő", de megcsalt egy párszor az elején. Így elvesztette a bizalmam és vége lett.
2021. febr. 20. 14:09
 8/21 anonim ***** válasza:
18%

A pszichológus biztosan tudja rá a választ, vagy megpróbál rá válaszolni. De fontos az, hogy tudd a választ?

Szerintem, ha az idősek tetszenek, akkor azokat keresd, azokkal éld ki a vágyaidat.

Én idős vagyok, és nekem meg a fiatalabbak jönnek be.

2021. febr. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem kicsit alakítani kellene még a meséden, hogy még nagyobb bullshit legyen. 😂
2021. febr. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
10%
Retkes kérdező, I. P. cím alapján mennek érted nemsokára te szerencsétlen! Nyugodtan készülhetsz rá. Utána nyugodtan írogathasz hasonló szépeket, ha még lesz mivel!!! Azt hiszed, hogy arctalul gyalázkodhatsz privátban, mert valaki nem akar eltartani téged?!!!
2021. febr. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!