Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért ilyenek a mai melegek ?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek a mai melegek ? Régen is ugyan ez volt ?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék semmit csak beszélgetni de mindig én érdeklődöm hogy mi újság velük, kérdezgetem őket. De soha nem kérdeznek vissza. Hiába próbálok beszélgetni de semmi :o vagy lehet hogy a melegek ilyenek ? Nem szeretnek beszélgetni ?

2021. febr. 21. 21:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
82%

Nem tudnak beszélgetni.

Rámírnak, hogy "szia, hogy vagy?" majd hogy "mit keresel?", "képcsere?" és ennyi az esetek többségében el is hal a beszélgetés. Nem értem, de én nagyon beszédes vagyok, szerintem ismerkedésnek pont ez az értelme...ha ez nincs, gyors dugáson kívül semmi se lesz belőle, de úgy tűnik ennyi elég is nekik.

De ezekkel mi lesz 40 év felett, amikor már nem kellenek senkinek? Drog, depresszió és magány...

2021. febr. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
67%
Mint bőven negyven feletti mondom, hogy jól elvagyok ezek nélkül is. Van más, ami jó. Mondjuk lehetne az is, de amíg ilyen a többség, én hanyagolom azt a részét. Persze lehet már örökre. ;)
2021. febr. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
68%

Dugni, képet gyüjtögetni szeretnek.

Ha nincs célja a beszélgetésednek, akkor minek.

2021. febr. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok de nekem az hogy lefeküdjek a barátommal ez gusztustalan. Számomra a barátság szent dolog ilyet hogy lefeküdjek vele uhhh soha 😱
2021. febr. 22. 13:48
 15/16 anonim ***** válasza:
76%
Most akkor te vagy rossz helyen kedves kérdező, vagy mi van????
2021. febr. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Senki nincs rossz helyen csak elmondtam a véleményem hogy számomra ez gusztustalan dolog! Miért feküdnék össze a legjobb barátommal ?
2021. febr. 22. 15:06
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!