Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért ilyenek a mai melegek ?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek a mai melegek ? Régen is ugyan ez volt ?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék semmit csak beszélgetni de mindig én érdeklődöm hogy mi újság velük, kérdezgetem őket. De soha nem kérdeznek vissza. Hiába próbálok beszélgetni de semmi :o vagy lehet hogy a melegek ilyenek ? Nem szeretnek beszélgetni ?

2021. febr. 21. 21:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Szeretnek beszélgetni, de ettől még a pasik többsége a neten - mindegy hogy hetero v. meleg - leginkább dugni / képcserézni akar, de azt minél előbb.
2021. febr. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
Csak nem gyakorin valaki faképnél hagyott.
2021. febr. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
71%
Hát nem tudom, van akinek kicsit akaszkodó a stílus. Nekem pl egyáltalán nincs arra igényem, hogy akivel ismerkedek, azzal napi szinten beszéljek. Majd beszélek azzal minden nap, akivel már jó barátságot kötöttem évek alatt, meg a párommal. De egy ismerkedésnél, amikor az illető konkrétan vad idegen számomra, nem fogok naponta írogatni, és ha ő nyomul ennyire, az nekem sok is, szóval megy az ignorálás véglegesen... Mindent a maga idejében. Még közeli ismerősnél sem szeretem ha számon kér, hogy miért nem írok, csak órák múlva akár, nem még egy netes idegennél.
2021. febr. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%

Ez inkább személyiség kérdése szerintem. Én szeretek beszélgetni pl, az utcán is képes vagyok órákig leállni akar egy idős nénivel is, mert nekem ilyen a személyiségem. Alkalmi kapcsolatomból most így lett végül komoly. Leszólított a srác, nem ismerkedés céljából, aztán én csak mondtam és mondtam, végül több óra beszélgetés meg séta után feljött hozzám, két éve lakunk már együtt.


Meg attól is függ ki mit keres, aki kapcsolatot keres és tetszel neki, az fog keresni, írni, kérdezni, érdeklődni. Aki dugni akar az dugni akar.

2021. febr. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%

Sokan szeretnénk beszélgetni,főleg értelmesen,de eddig ilyen visszakérdéseket kaptam:

Nálad vagy nálam? Mekkora ? Lehetne többes is?


A melegek többségének a színvonala,sajnos.

2021. febr. 22. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
86%
Pont egy ilyen srácot szeretnék mint te vagy!!!
2021. febr. 22. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 DominikX ***** válasza:
77%

Azért mert a mizu kérdés a legbambább kérdés az egesz világot,

- mert amugy senkit se érdekel, csak úgy kerdezi.

- ha érdekli, akkor meg amugy semmi köze hozzá, na meg amugy se tudna segíteni.


Legtöbb ugy is csak azt írja, hogy “minden ok” teljesen jogosan.

2021. febr. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
82%
Heteroknál ugyanez
2021. febr. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
77%
Régen minden IS jobb volt. 😁
2021. febr. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
82%

Több oka van.

- Van aki komolyat keresett és sokat csalódott, így már nem ismerkedik, nem bízik meg másokban.

- Feleslegesnek érzi, hisz a mai rohanó világban azzal az emberrel max csak 1x fog találkozni, mert utána elillan az újdonság varázsa, akkor meg minek megismerni, ha úgysem látod többé?

- Vagy elkezdesz vele ismerkedni, x napig leveleztek, és meg sem jelenik a találkozón, na ezt a szitut játszd el egy párszor, és megunod.


Ismerkedni szerintem kell, de ez kiforrja magát.

Nekem is van egy haverom ami szexkapcsolatnak indult és egyre többször jártunk össze, utána már nem csak szex miatt, hanem séta, mozi, együtt mentünk strandolni nyáron, kirándulni stb.

Vele azóta is barátok vagyunk.

Egy amúgy vannak olyan meleg srácok akik nyáron együtt szoktak járni csoportosan strandolni, szóval van ellenpélda is arra, hogy nem akarod megismerni a másikat, de ehhez valamilyen szinten komoly szándék kell, mindkét oldalról.

2021. febr. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!