Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Bántatok már meg szexet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bántatok már meg szexet valakivel a következmények miatt?

Figyelt kérdés

Barát/munkatárs/ismerős valakije, stb.


Mi történt?


2021. febr. 24. 11:53
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
nos leggyakrabban a nemibetegség mint következmény miatt szokták az emberek megbánni a szexet
2021. febr. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

Barátomat

Összevesztünk, szakítottunk 3hónap különlét után újra együtt.

Közbe én megdugtam a fél várost azzal próbáltam a fájdalmam enyhíteni, ő meg senkivel nem volt.

Nehezen viselte mikor megtudta

2021. febr. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%

Igen, egy nálam sokkal idősebb férfival összejöttem, mert nagyon kedves volt és tetszett is. A szex is remek volt vele, de nem akartam folytatni vele a kapcsolatot.

Sajnáltam, mert nagyon akarta folytatni és láttam, hogy érzelmileg nagyon megviselte az elutasítás.

2021. febr. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Akár, a 3-as válaszoló,hasonló a sztorim.

Egy nálam feleannyi idős sráccal ismerkedtem, de sajnos nem lett folytatás.

Ha nem is sújtott le, de azért megviselt, hogy nem lett belőle kapcsolat.

Mondjuk, meg nem bántam semmit.

2021. febr. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Voltam én is hasonlóan a 3-ashoz... De ő nem akarta folytatni, mert én bi vagyok! Nem írjuk meg egymásnak?
2021. febr. 25. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!