Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van még olyan meleg, akinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még olyan meleg, akinek nincsenek extra igényei ?

Figyelt kérdés

Egy ideje próbálok társat keresni, és megdöbbentő, hogy milyen színvonalú emberekkel hoz össze az élet.

Még ha csak találkozás szintjén is,de eddig nem nagyon találkoztam olyannal, akinek ne lett volna extra igénye, vagy általa enyhének vett perverz dolga.

Mindegyik kapcsolatot keresett,de csak találkozásnál jött elő, hogy az egyik otthon glory hole-t akar játszani, a másik gangbang -et, volt akit "enyhén " taposni kellett volna, vagy vesszővel,vagy hosszabb vonalzóval verni.

Volt aki az első találkozás fél órája után be akart invitálni egy pláza mosdójába, volt, aki felajánlotta , hogy a kocsiban avassuk fel egymást.

És mind meg volt sértődve, hogy elköszöntem ezek után.


Nem tudom elhinni,hogy ilyen "igények" vannak főleg manapság, hogy aki nem ilyen, az már nem is létezik...

Nagyon elkeserít az egész, és főleg az, hogy ezek mind értelmes, jó kinézetű emberek, akikről álmomban sem hittem volna, hogy mazo igényeik vannak ...

Normál, "mezei" meleg emberek hol vannak, már akik nem élnek kapcsolatban ?

Vagy ma ez a trendi, a sok kicsavarodott lelkű ember ? Miért van ez ?


Nagyon nem jó perspektíva, nem csoda, hogy sokan lelkileg maguk alatt vannak, ha társat keresnek. És nem dugópartnert, vagy inkvizítort.


2021. febr. 25. 17:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Itt is az egyik válaszadó hagyományos szexként utal az análra, amikor az anál egyáltalán nem hagyományos. Melegként én sem szeretem, pedig nekem vannak szub vágyaim, de análszex egyáltalán nincs benne. A kérdező is gondolom megsértődne, ha valaki meg az anál miatt hagyná ott őt, mert nem tartja normálisnak.
2021. febr. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Akkor egy adalék. Az anált nem szeretem,egyik oldalon sem.Nem is szeretném, ezután sem.

Ezt meg is mondtam,minden találkozásnál,de ebből nem volt gond.

2021. febr. 26. 16:34
 13/14 anonim ***** válasza:
84%
Nehéz ez de vannak még normálisak. De az is lehet hogy olyat fogsz találni akinél van valami extra fétis az alap dolgok mellett, de nem akarja majd ráderöltetni. Ki tudja. Addig kell menni amif nem találsz valakit. Erre van a randizás kitalálva. Sajnos kicsi az esély arra hogy rögtön megtalálod az igazit.
2021. febr. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy, kérdező?
2021. márc. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!