Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogy lehet minél gyorsabban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet minél gyorsabban ellazulni egy random aktusnál?

Figyelt kérdés

Alkalmiról lenne szó.

Sajnos idegennekkel nehezen tágulok.


Ő csak aktív sajnos, így én most nem tudok beléhatolni.

Viszont lehet lenne anál. Ehhez viszont jól kéne tágulnom.


Tippek?


(Eddig 69-re gondoltunk, de az anál feldobná)



2021. febr. 27. 15:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
legyen előjáték ahol el tudsz lazulni és akkor be tudja tenni tövig is akár
2021. febr. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Például?
2021. febr. 27. 16:26
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
például bekapod neki, ő bekapja neked, ujjazza a popsid
2021. febr. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél be plugot én így szoktam
2021. febr. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mármint útközben amíg hozzá megyek a vonattal pl?
2021. febr. 28. 21:12
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

5-os vagyok

Igen

2021. febr. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én passziv vagyok. Ritkán van anál, ezert nagyon nagyon szűk vagyok. Legutóbb viszont egy méretes 18 cm-es vastaggal volt dolgom. Nekem az a póz vált be, hogy ha a hátamon fekszem és lábaim a nyakában. Így szerintem befogadóbb vagy. Ehez még pluszban használni kell sikosítót, es mondjad neki hogy ne akarjon vadulni. De ha normális és tapasztaltabb a pasi, akkor érzi, hogy lassabban veszed be. Miután beléd bújik, mond neki hogy ne tegye mélyre, hanem csak a makkot tegye be, és lassan de tényleg lassan mélyítsen. Ezt egy ilyen pár percig. Ezután szinte mindig kiszedik kicsit, én kérni szoktam, ezután rögtön a második behatolásnál én már befogadóbb vagyok, ott már mélyre tudja tenni, fajdalom nélkül. Közben összebújás, csok, úgy hogy bennem van. Ilyenkor még annyit szoktam kérni hogy ne engedje hogy kicsússzon, az elején jobb nekem ha nagyon mélyen van. Az fáj ha csak a fejét teszi be, gondolom a záróizom miatt ahogy szétfesziti. De ha tövig bent van akkor nem fáj mert nem tud összezárni. De ez szex, és érzékinek kell lenni. Én mindig elmondom szex közben is, hogy mi ízlik. És hidd el, őneki akkor jó amikor rajtad látja hogy élvezed és kényelmes.
2022. aug. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!