Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tudtátok már megy egy ismerősö...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtátok már megy egy ismerősötökről hogy meleg/biszex egy randi oldalon keresztül?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A minap felfedeztem az egyik meleg randi oldalon, hogy be van regisztrálva egy általános iskolás volt osztálytársam. Nagyon régota nem beszéltem vele, akkoriban jóban voltunk, de sokminden változott ezért nem beszéltünk már vagy 15 éve. A lényeg hogy nagyon meglepett, hogy meleg és hogy még vállalja is (több arcképes fotoja van fennt az oldalon). Én bi vagyok, szóval nem zavar, csak nagyon meglepődtem.

Jártatok már így, hogy egy régi ismerősökről hasonló módon tudtátok meg hogy meleg?



2021. febr. 28. 01:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Igen. Elég sokszor.
2021. febr. 28. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
Nem, és én sem merem felvállalni.
2021. febr. 28. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt ilyen.
2021. febr. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
kollégámról
2021. febr. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%

Nemrég egy 23 éves kollégám írt rám, a stílusomról ismert fel, pedig képem nem volt.

Értelmes, normális srác,de azért nem mentem vele tovább,mert kissé fiatal hozzám.


52 F

2021. febr. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%
Igen, pár hónapja, és eleinte beszélgettünk is a témáról, de mostanában inkább kerüljük - én nem jövök be neki, nekem meg az ő stílusa nem nyerő.
2021. febr. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nekem se az esetem, de meglepő volt látni. Ilyenkor merül fel a kérdés azemberben hogy valyon hányan lehetnek még.van egy két ismerösöm akiknél tudom hogy nem volt még barátnője, de általában tisztában vagyok az okával, viszon ki tudja lehet ez is a háttérben.
2021. febr. 28. 10:38
 8/16 Perverzsrac94 ***** válasza:
91%

Hárman voltunk barátok, még általános suliban. Aztán mindannyian másfelé mentünk és elhalt ez a barátság, rövid időn belül.


Aztán pár éve mindkettejüket (külön-külön) láttam az egyik társkeresőn.

(Nem, nem volt semmi)


Érdekes, hogy már azelőtt egy brancsba rendeződtünk, hogy egyáltalán magunkról tudtuk volna :)


Utána az egyetemen is előfordult párszor, hogy előadás előtt/alatt ráfrissítettem a pozíciómra és volt, aki 4-5 székkel arrébb ült, de szintén fent volt.


26/F

2021. febr. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Volt 1 akit meleg társkeresőn találtam meg, családos pasi, ismerős.

Illetve van 2 olyan pasi, aki szintén családos ismerős, viszont őket nem konkrét meleg társkeresőn találtam meg (Goldengate), ahol az adatlapján biszexuálisak.

Az egyiknek a saját email címe van kint az buktatta le, a másik meg a hálószobájában lőtte a farokszelfiket, onnan jöttem rá, hogy kicsoda :D


Szóval vannak ilyen esetek, róluk én sem gondoltam volna.

2021. febr. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Fizetős fiúknál láttam, akivel régebben ismerkedtem.

Az eléggé lesokkolt.

2021. febr. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!