Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tudtátok már megy egy ismerősö...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtátok már megy egy ismerősötökről hogy meleg/biszex egy randi oldalon keresztül?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A minap felfedeztem az egyik meleg randi oldalon, hogy be van regisztrálva egy általános iskolás volt osztálytársam. Nagyon régota nem beszéltem vele, akkoriban jóban voltunk, de sokminden változott ezért nem beszéltünk már vagy 15 éve. A lényeg hogy nagyon meglepett, hogy meleg és hogy még vállalja is (több arcképes fotoja van fennt az oldalon). Én bi vagyok, szóval nem zavar, csak nagyon meglepődtem.

Jártatok már így, hogy egy régi ismerősökről hasonló módon tudtátok meg hogy meleg?



2021. febr. 28. 01:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze, kicsi a magyar húspiac. :D Nekem roulette oldalon is volt fordítva hogy engem ismert fel az illető és emiatt nem merte magát felfedni előttem. A mai napig nem tudom ki volt az, de egészségére. :D
2021. febr. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
én 6 ismerőst találtam eddig
2021. márc. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

csak ne ítélj túl hamar. pl a minap regisztráltam ilyen társkeresőre, de nem vagyok meleg, sem bi. viszont az van, hogy valamiért nagyon tetszenek a biszex lányok. nem tudom, miért, nem képzelgés hármasról, volt már, nem nagy szám. valahogy aki az esetem, az nagy valószínűséggel az.

csak azért mondtam el, hogy lehet akár más is :)

2021. márc. 16. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
13-as: ettől 2 okból nem kell tartani. Az egyik hogy egyáltalán nem az esetem, a másik pedig az hogy az kifelyezetten meleg férfiaknak kiatalált oldal. Biszex/leszbikus nőt még nem láttam az oldalon, plusz a profilján is azt írja meleg.
2021. márc. 16. 05:13
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Volt nem is egy😂 de ez nem kinos te is azért vagy ott mint amiért ők. 21/f
2021. márc. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
15-ös: igen nem kínos ez, csak meglepődtem.😃
2021. márc. 16. 08:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!