Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Komoly kapcsolatot vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly kapcsolatot vagy szexkapcsolatot akartok inkább ?

Figyelt kérdés

2021. márc. 2. 22:09
A kérdező szavazást indított:
Komoly kapcsolat
Szexkapcsolat
62 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
Én hetero vagyok, de úgy vagyok vele, hogy én nagyon kötődtem, vonzódtam egy lányhoz. Őszintén azt mondom olyat éreztem amit a környezetemben hát finoman szólva ritkán láttam és az a lány nagyon sokáig húzta az agyamat és esélyt sem adott tisztázni az érzéseimet. Nem az zavar, hogy visszautasított. Hanem az, hogy mint eb a sz4rát úgy hagyott ott... Egyfelől nagyon szeretnék egy barátnőt, mert szeretnék kötődni valakihez, szeretnék valakit, akivel érdemes időt tölteni, de annyira ki vagyok ábrándulva mindenkiből, hogy ha alakulnak is ki érzéseim fojtom el őket (már amíg lehet), mert elég fájdalmat éreztem már... Rohadtul nem hiányzik megint. Szex az kell... De az már eléggé lapos... Oké, jó érzés és némi önbizalmat is ad, de üres
2021. márc. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Èn leginkább egy rendszeres masztihavert keresek :)
2021. márc. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
inkább kapcsolat, de nem zárkózok el semmitől :) 17f
2021. márc. 3. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Busman1978 ***** válasza:
100%
2: szintén zenész.
2021. márc. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%

Komoly kapcsolatot szerettem volna, de úgy látszik ez egyre reménytelenebb sajnos. Így marad az álmodozás.


49f

2021. márc. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 kovpet ***** válasza:
100%
Mindegy, csak fiatal legyen ;)
2021. márc. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%

Érdekes kérdés... az elmúlt 2-3 hónapban csak szexkapcsolatot akartam. Sajnos (COVID) idején ez nem jött össze, mindig magányos piálás és maszti lett a vége. Hatalmas volt bennem a szexuális frusztráltság.

Aztán egyszer csak elengedtem ezt az egészet, és most már nyitott vagyok valami komolyabb felé is. Jelenleg , kb 2 és fél hete ismerkedek egy csinos hölggyel, de magam számára is meglepő módon nem elsősorban a szexre hajtok, hanem szeretném minél jobban megismerni, beszélgetni, a járvány adta lehetőségek között szabadidős programokat vele eltölteni.

2021. márc. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolat
2021. márc. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolatot.
2021. márc. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
74%

Eddig volt három kapcsolatom, mindegyik évekig tartott.

Mind úgy indult, hogy hittem a jövőben, a tartósságban.

Aztán három éve , mióta megint magam vagyok, rájöttem szépen lassan, hogy nem érdemes komolyra várni ...


52 F

2021. márc. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!