Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egy meleg férfinak milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy meleg férfinak milyen érzés egy nővel szexelni?

Figyelt kérdés
Főleg mondjuk egy passzívnak... Van itt valaki esetleg már próbálta?
2021. márc. 6. 15:15
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Eszembe sem jutott ilyen. Meleg vagyok, mert a fiúk után vágyok, és még a nöiesen viselkedö srácokat sem kedvelem.
2021. márc. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%
#1, csak sajnálni tudlak
2021. márc. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
#2 szerintem nem szorul rá.
2021. márc. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Uni vagyok és voltam már lánnyal, igazából én azt tudom mondani, hogy semmilyen.
2021. márc. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az már biszex,mint én.
2021. márc. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
valszeg hasonló mint egy hetero srácnak egy másik fiúval.
2021. márc. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
77%
Én mondjuk aktív vagyok fiúkkal is mindig, de voltam már lánnyal. Főleg a korai időkben, amikor még próbáltam jobban megfelelni a társadalmi elvárásoknak, és ezért is inkább csajoztam, barátnőt kerestem a fiúk helyett. Amúgy nincs semmi bajom a lányokkal, volt is olyan barátnőm, akivel tök jól elvoltunk, csak mondjuk szexelni ne kellett volna időnként. :D Még az viszonylag oké volt, amikor bekapta és leszopott; még az is elment talán, amikor be kellett tennem neki és dugnom kellett, bár ez azért az adott helyzettől, pozíciótól is függött; de amikor nekem kellett volna nyalni vagy ujjazni a lyukát, hát azt már inkább nem... :D
2021. márc. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!