Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aktívok! Ti mennyiszer szerett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktívok! Ti mennyiszer szerettek szexelni?

Figyelt kérdés
2021. márc. 12. 08:14
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

Sajnos még szűz vagyok ezen a téren,de ha lenne egy kapcsolatom/állandó partnerem akkor vele egyeztetve döntenék erről.

Véleményem szerint heti 2-3 maximumban elegendő lenne számomra.

De mondom,ez kétoldalú,sőt talán a passzív a döntő ebben.

/22,akítv,fiatalabbak érdekelnek/

2021. márc. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%

Én napi szinten igényelném, munka és egyéb elfoglaltságok mellett is, csak nincsenek csajos full passzív srácok. Az edzés nálam rendesen megdobja a libidót.

28F

2021. márc. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%

#1-es vagyok


Látva #2-es kommentjét,igaza van.

Ha lenne egy normális,intelligens passzív srác az általam keresett korcsoportból,akivel meg van a kémia akkor én is lehet a mindennapos edzés,a mindennapos egyetem után igényelném naponta a dolgot.

Fene tudja végülis. :D

2021. márc. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%

Amennyit enged a passzív.

34éves a barátom, és hétvégén

Van általába 3alkalom.

Hétköznap fáradt hozzá.

2021. márc. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
1es_ neked ez valami fellángolás? :?D nagyon keresed a dolgot
2021. márc. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
Én is csípném ha naponta leszopna valaki. Egy ideig volt (itt ismertem meg) egy srác akivel gyakran szexeltem. Heti 3-4. Aztán annak is vége lett. Megunják és új pasira vágynak sajna a srácok hamar...:(
2021. márc. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

#5


Igen. :"D

Viccet félretéve,csupán egy két éves szívbetegség után,avagy a pokol megjárta után úgy vagyok vele,hogy ideje lenne boldognak lenni,eleget szívtam már az életemben és hazudtam önmagamnak,szóval éppen ezért felturbózott energiával keresem a leendő partnerem. (:

2021. márc. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Kemény dióó.. ájh . Így már mindjárt más. A legjobb dolgok mindig váratlanul jönnek bár. Jön majd magától,de gyorsabb lesz, ha máshol is teszel egy próbát
2021. márc. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
90%
Én 32 éves passzív Győri srác vagyok. Írjatok!
2021. ápr. 26. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!