Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Vágyakoztál arra,hogy nővé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vágyakoztál arra,hogy nővé válj és úgy élj mint egy igazi feleség?

Figyelt kérdés

2021. márc. 16. 06:55
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
igen, minden nap erre vágyom
2021. márc. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
A homoszexuális nem egyenlő a transszal.
2021. márc. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez homoszexuális kategória
2021. márc. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A crossdresserek hova tartoznak?
2021. márc. 16. 12:36
 5/9 anonim ***** válasza:
96%
én nagyon vágyom rá, néha húzok nőit de szégyenlős vagyok
2021. márc. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Időnként igen de nem feleségként élni, csak a testiség, a szex. Gerjedek a crossdresszerre (meg még sok mindenre). Alapvetően bi vagyok, kapcsolatot csak nővel tudok kialakitani, a puncit is imádom. Ha meleg szexről van szó akkor csak a passziv szerepet vállalom, kivéve ha a másik pár szereti a beöltözőst. Ebben az esetben egy csipkés harisnya, bugyi, melltartó és úgy megdugom mint még senki. Ritkán ha én öltözök lánynak és engem dugnak akkor elfog az érzés, hogy bizony jobb lenne csajnak lenni. Hordhatnám ezeket a szexi ruhákat, lenne szép formás mellem, kerek seggem, nedves puncim amit a seggemmel együtt egész nap dugatnék. Csinosnak érzem magam benne, beindulok, kőkeményen áll a répa. Ilyen szex előtt van h ki is sminkelem magam, ez még izgatóbb. fogdosom, gyúrom a melleim (kis túlsúly miatt van egy pici), simogatom magam, csókolgatom, kényeztetem a partnerem bekapom a farkát és bepucsitok mint egy rossz rbanc. ilyenkor azt csinálnak velem amit akarnak. Ilyen esetekben érzem csak ezt a de jó lenne nőnek lenni érzést majd néhány orgazmus után lekerül a ruha, felöltözök a sajátomba és kezd elmúlni. Akkor jön újra elő amikor megint előtör a vágy
2021. márc. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A crossdress nem egyenlő a transzneműséggel. A crossdress nevében is ben van, hogy a másik nem ruháit szereted hordani, de még nem leszel nő, mivel nem annak érzed magad. Szóval nem, nem tekintek magamat nőként, de nem baj ha te úgy gondolod hogy neked ez így jó.
2021. márc. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én lennék nő egyrészt a szex miatt. Másrész meg érdekel a milyenek a hétköznapok nőként.
2021. márc. 18. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
szívesen lennék nő
2021. márc. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!