Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan viseljem el a saját...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viseljem el a saját hibáimat egy szexuális aktus közben?

Figyelt kérdés

Akár állandó partnerrel, akár nem.

Mindig azon stresszelek elég izmos vagyok-e neki. Elég szép selymes-e a bőröm. Elég nagy-e a péniszem.


Nagyon görcsölök az elejétől a végéig, hogy minden jó legyen.


Hogy lehet ezt kiküszöbölni?



2021. márc. 17. 21:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Úgy tudod, hogy olyan partnert választol, aki MIATTAD, a tested, a bőröd, a péniszed miatt van veled, és nem azért, hogy kielégítse magát!
2021. márc. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
8%

Sehogy, egyszerűen hagyd meg nekem a csajokat!

Ideje összeszedni maagd, mert ha kritizalod magad, ez gyakran parosul önbizalomhiánnyal, ami az ágyban is megmutatkozik, ha lefekszik veled, azt azert teszi, mert jó vagy neki, inkább élvezd, mint ilyen hüyleségeket gondolkodsz!

2021. márc. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%

2-es


Milyen csajokat?

2021. márc. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
az a baj, hogy felszínes vagy
2021. márc. 18. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
Amíg nem találtál olyan társat, aki úgy fogad el, és szeret ahogy vagy, addig nehezen.
2021. márc. 18. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezek az elvárások a te fejedben léteznek ennyire szigorúan

Ha már oda kerül a sor hogy valakivel lefekszel meztelenül vagytok, ott ez az elvárás már nincs a másik félben, ő is levetkőzött neki is lehetnek ilyen félelmei.

Nyugodtan mondhatod neki hogy bíztasson téged, és mondja hogy szép a tested bőrőd farkad mert neked ez fontos és jól esik.

És hidd el ha normális palival vagy mondani is fogja kényeztetni fog mert az akarja hogy jól érezd magad, ez által ő is jobban érzi magát.

2021. márc. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért van, hogy lenyűgözd a másikat és mindent beleadsz. Ez inkább önbizalomhiány mint sem felszínesség
2021. márc. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Igen, igyekeznék lenyűgözni őt teljesen. Egyrészt, mert megérdemli, de főként azért hogy bizonyítsam, hogy értékes vagyok és tartson meg engem hosszútávon.


Ez egyfajta önbizalomhiány lehet szerintem is.


Hogy lehet ezt leküzdeni?

2021. márc. 18. 21:22
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Pszichológus, sportolás. Nem viccelek. Sportolás az olyan, mint a szex. Mármint a hatása. Endorfint szabadít fel. (boldogság hormon). Aki boldog, az spontánabb is.


Viszont ha mély gyökerei vannak az önbizalomhiánynak, akkor pszichológus. Én is jártam, nem kell szégyellni.

2021. márc. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez a megfelelési kényszer akkor van ha nagyon 'felül' választasz. Hosszabb távon elég szar azon stresszelni hogy nem vagy neki elég jo es mikor dob es nem biztos, hogy megéri. Jobb olyat keresni aki tutira elfogad es onmagad lehetsz vele önfeledten
2021. márc. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!