Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek lehetséges, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehetséges, hogy a homofób emberek egy jelentős része látens meleg ?

Figyelt kérdés
Direkt nem akartam írni, hogy többsége, mert rögtön nekemugranának, hogy mit általánosítok, de szerintem egy JELENTŐS részükben lehetnek homoszexuális hajlamok, kiváltképp a feketeöves homofób gyűlölködő emberekre lehet ez igaz. Magukat se tudják lehet elfogadni és azért ez a gyűlölet. Mert alap esetben miért foglalkozna bárki is a másik ember szexualitásával ? Nem abszurdum ? Mi köze hozzá ? Ha ennyire érzelmileg idegesíti a téma, lehet, hogy akár érintett lehet.

2021. márc. 26. 17:02
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Van még 1 kérdésem, de nem akartam erről új kérdést nyitni:


Szerintetek százalékos arányban mennyi lehet az aránya a homoszexuális, de magukat fel nem vállaló emberek és a magukat megélő melegeknek ? Mennyi lehet a 2 egymáshoz viszonyított aránya ? Engem nagyon érdekelne egy ilyen statisztika, mert szerintem meleg, vagy bi hajlam rengeteg emberben benne lehet, csak a társadalmi nyomás, meg a vallás miatt nem merik magukat felvállalni.

2021. márc. 26. 20:23
 22/24 anonim ***** válasza:
95%

#21

Én úgy gondolom, a homoszexuális/az azonos nemhez jobban vonzódó biszexuális nőket és férfiakat egybevéve a szám több lehet, mint tíz százalék. Huszonöt felé semmiképp nem tenném, de mindenképp tizenöt felett.

Még néhány évvel ezelőtt olvastam egy tanulmányt ezzel kapcsolatban, ahol szintén hasonló arányt írtak, viszont nem gondolom, hogy most meg tudnám találni és belinkelni.

2021. márc. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg meleg vagy biszex, csak képtelen elfogadni. Máskülönben miért foglalkoztatná annyira ez a téma?
2021. márc. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
80%
érdekes, mert magamból kiindulva így van. csak nálam ez fordítva volt előbb tudtam hogy meleg vagyok, utána elfogadtam magam és mióta vissza kellett mennünk a suliba kábé azóta utálom a melegeket és szűkebb körben hangoztatom is, hogy írtani kéne a fajtánkat
2021. jún. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!