Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiúk, van olyan sztorija...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, van olyan sztorija valakinek a pandémia alatti időkben, hogy egy heterónak vélt haverral/ismerőssel mégis lett valami? :D Ha igen, hogyan jöttetek rá, hogy benne lenne a dologban?

Figyelt kérdés

2021. márc. 28. 13:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
29%

Szálljatok le a heterokról, keressetek a saját közösségetekben partnert!

Aki hetero, az nem fog "elcsábulni", akárhogy is akarjátok.

2021. márc. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Na, kedves első, egyrészt senki nem kötelez arra, hogy ezt olvasd és a megkeseredett életedet itt vezesd le, másrészt értelmezni kellene a kérdést :"heterónak vélt", tehát nem heteró, csak senki nem tudja róla.

Szép napot!

2021. márc. 28. 13:13
 3/13 anonim ***** válasza:
19%
Nincs megkeseredett életem, de nem baj :D
2021. márc. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Akkor miért okoz lelki kielégülést az, hogy belekötsz másokba? Szó sem volt arról, hogy szegény hetero fiukat a csúnya melegek megrontjak,hiszen az a fiú sem heteró
2021. márc. 28. 13:23
 5/13 anonim ***** válasza:
41%
Azzal nincs is baj, a nyomulással van bajom. Nekem is volt meleg ismerősöm, egészen addig, amíg nem kezdett el próbálkozgatni. Mikor nem állt le, volt egy kis testi kapcsolat, de nem olyan, amit szeretett volna. Azóta nem vagyunk barátok.
2021. márc. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ezzel egyetértek, a nem az nem, de ettől függetlenül nem fair mindenkire rahuzni azt a jelzőt hogy nyomul orrba szájba mindenkire
2021. márc. 28. 13:47
 7/13 anonim ***** válasza:
12%

Volt egy homokos haverom, jó fej volt, csiptem. Elkezdett nyomulni ràm. Megpróbáltam elmagyaràzni neki hogy ez nekem olyan mintha neki pinát kellene nyalni. Egyszerűen mint aki süket.

Azóta messziről kerülöm a homárokat

2021. márc. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
14%
#7, az a baj, hogy sok olyan homokos van, akik nem ismerik a nemet és annak ellenére is rámennek egy heteró srácra, hogy tisztában vannak azzal, hogy mennyire kellemetlenül jöhet le a sztori az adott heterónak, hogy rámozdult egy homokos, és ez nem olyan, mint amikor egy csaj hajt rád, mert az nekünk elismerés, de ha egy homár fejű rámmászna, akkor biztos szégyelném magamat, mert gáz
2021. márc. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Szerintem mindenki érti és a normálisabbak el is ismerik, hogy senkit se lehet semmire kényszeríteni.

Azt viszont a továbbiakban sem értem, hogy Nektek miért lesz jó az, hogy egy nyilvánvalóan melegeknek/biszexeknek szóló kérdéshez "homárfejuztok" és hasonlóak? Akivel nektek bajotok van/volt, rendezzétek le vele, és ne itt, megsertve ezzel nem tudom hány, egyébként jóérzésű embert,nyomjatok fullba a homofob kretent

2021. márc. 28. 15:42
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tűnik már csak heterók olvassák a homoszexuális rovatot. Ezt is megéltük:DD
2021. márc. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!