Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit tanácsoltok kis péniszhez?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsoltok kis péniszhez?

Figyelt kérdés
Tetszik egy srác, de azt írta, 10 cm körüli a farka. Eddig általában sokkal nagyobbakkal voltam (18-22 cm) vastagságra meg sokszor volt egyszerre kettő, igazából azt élvezem. Szerintetek nagyon ki fogok ábrándulni? Vagy tettetni kéne, hogy élvezem? Vagy élvezhető lesz?

2021. márc. 30. 16:04
A kérdező szavazást indított:
Élvezni fogod
Nem fogod érezni
39 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

Szia

Én kezdő biszex pasiként írom , hogy valószínűleg ezt a részét nem fogod élvezni . Vagyis ha nagyon farokorientált vagy semmiképp .

2021. márc. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem farokorientált vagyok, csak eddig mindig naggyal hozott össze az élet, meg ugye egyszerre többel is, aztán emiatt volt, hogy tágítottam is magamat, hogy könnyebben bemenjen, a másik is jobban élvezze
2021. márc. 30. 16:15
 3/8 anonim ***** válasza:
33%
Ki kell próbálni. Nem ismerjük a hüvelyed tágulékonyságát, és azt sem tudjuk hogy a srác mennyire ügyes (mert a kisfarkúak 2 végletet képviselnek, vagy rinyálnak miatta vagy nagyon megtanulják használni). Benne van hogy nem fogod élvezni a behatolás részét, ha megtörténik se legyél érzéketlen.
2021. márc. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Múlt héten beszéltünk, ma találkozunk, addig eljutottam, hogy legalább nem tágítom magam (sokszor szoktam 12/6cm pluggal lenni nap közben)
2021. márc. 30. 16:24
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nincs hüvelye :D
2021. márc. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
36%

Ez vagy, troll kérdés vagy te vagy az egyik legnagyobb kumva.

Ha valaki szeretsz te kielégíted, ő meg hoz egy hatalmas dildót egy ütvefúfot és szépen becsúsztassa neked

Talán érezni fogod a szeretet és a gyengédséget.

2021. márc. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%

(sokszor szoktam 12/6cm pluggal lenni nap közben)

Őszintén, én akkorát szarok

És a vastagsága miatt már ízzadnék rendesen főképp ha az kemény.

Ez kamu.

De azt a srácot engedd el, nálad jobbat érdemel.

2021. márc. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
73%

Minden estere ne bántsd meg! Ilyennek született és kész.Van módja,hogy

kielégítsétek egymást.

2021. ápr. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!