Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek vagyok, és fogalmam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek vagyok, és fogalmam sincs mihez kezdjek. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
29 éves vagyok, és most jutottam el oda, hogy bevalljam magamnak azt, hogy meleg vagyok. Több éves egyedüllétek, és boldogtalan heteró kapcsolatok után.
2019. júl. 20. 17:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Vállald fel, különben nagyon boldogtalan leszel. Ismerkedj, járj el melegeknek szóló rendezvényekre, nagy városokban mindig sok van, alakíts ki baráti kört. A többi jön magától.
2019. júl. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
jav -ek
2019. júl. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Észrevettem én is, hogy elírtam.
2019. júl. 20. 17:30
 4/10 anonim ***** válasza:
97%
Kapcsolatba lépnék veled, ha érdekel a véleményem, írj priviben!
2019. júl. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Írjad ha szeretnéd.
2019. júl. 20. 21:00
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
De ezt hogy kell elképzelni, egyik napról a másikra meleg lettél, vagy mindig is az voltál, tudtad is magadban, csak nem merted felvállani?
2019. júl. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%

#6 valószínűleg egyik sem, ez nem ilyen fekete és fehér

Senki nem lesz egyik napról a másikra meleg, és olyan sincs, hogy valaki mindig is meleg volt.

A kérdezőnél úgy képzelem, hogy régóta kereste a válaszokat olyan kérdésekre, mint pl. miért boldogtalan az összes párkapcsolata? Hol a hiba? A lányban, vagy benne, esetleg valamilyen külső tényezőben? És ami szerintem a legnagyobb kérdés volt: Miért van az, hogy kapcsolatban boldogtalan vagyok, de egyedül is, és olyankor meg vágyok egy társra? Aztán előbb utóbb összeáll a kép... az ember először nyilván nem akarja elfogadni, de muszáj, különben tényleg boldogtalanságra van kárhoztatva.

Első voltam.

2019. júl. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%

#7

Hm...nem tudom, nekem ez akkor is furcsa. Nekem is nehezen jön össze boldog párkapcsolat, kb egyik pasiról ugrálok a másikra, de eszembe sem jutna, hogy leszbi lennék :D Soha nem tekintettem úgy a nőkre és remélem soha nem is fogok. Szerintem valójában ő mindig is meleg volt, csak elnyomta magában.

2019. júl. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Már akkor éreztem, hogy a fiúkhoz vonzódom amikor azt sem tudtam mit jelent ez a szó. Mert voltak tiniként filmek amikben odavoltam a férfi színészért. Meg azt gondoltam, ha a tesóm mondta, hogy jó a csaj a filmben, hogy nem igaz, hogy neki nem a férfi tetszik. Egyszer elmondtam naivan ezt neki ő meg azt mondta, hogy ez a b...ság. Meg az első kapcsolat volt a nehéz lánnyal, mert előtte egy fiúba voltam szerelmes. Mivel azt láttam, hogy senki sem ilyen és barátnője lett, ezért úgy döntöttem hogy nem leszek meleg. Ekkor megtetszett pár lány, és lett egy szép barátnőm. Igyekeztem húzni a szexet, csak pettingeltünk. Aztán megtörtént de rosszul éreztem magam, és más lányokkal ismerkedtem. Ekkor azt gondoltam, hogy heteró vagyok. Ami meglepő, hogy az utána következő lánnyal élveztem a szexet, de vele is hamar szakítottunk. És ennyi a többi lánnyal akármilyen szépek voltak, a szakítás volt a legjobb. Közben folyamatosan éreztem, hogy a fiúkhoz vonzódom testileg, újabb szerelmek.Nagyjából így vallottam be magamnak.
2019. júl. 22. 19:10
 10/10 anonim ***** válasza:
87%

#9


Igen, pontosan erre gondoltam, hogy te már tudtad réges régen :) Szerintem olyan nincs, hogy valaki hetero, aztán egyszer csak homo lesz, mintha elvarázsolnák vagy átváltoztatnák :D Te mindig is az voltál, jelek is voltak, csak nem akartad felvállalni.

2019. júl. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!