Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Elveszítettem a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elveszítettem a legjobb barátomat. Hogyan tudnám visszaszerezni őt?

Figyelt kérdés

Megismertem egy fiút, itt, a Gyakorin, a 2019-es év októberében. Itt találtam rá, a (homo)szexualitás témakörében. Azt beszéltük meg, hogyha bámi miatt elszakadnánk egymástól, akkor - ha minden jól megy - itt tudunk majd újra üzenni egymásnak.


Hát, most nagy a baj.


Közhelyesen hangzik, de ő valóban nem volt átlagos. Sem barátként, sem emberileg. Életemben nem láttam még ennyire jószándékú, tiszta lelkű embert, mint amilyen ő. Egy nagyon tanulságos barátság vette kezdetét amint elindultunk együtt egy végtelen útvesztőben - melyben el is vesztünk végül, de én szeretném újra megtalálni magunkat.


Meleg fiúk vagyunk mind a ketten, művészi hajlamokkal megáldva. Nagyon különböző környezetben, eltérő szellemiség mentén nevelkedtünk, eltérő szeleteket adott nekünk az élet magából, így tapasztalataink és gondolkodásmódunk meglehetősen különbözött egymásétól.


Ebből adódóan, sokszor akaratlanul, máskor jószándéktól vezérelve - vagy éppen a másik félreértése által, de sok gondot is okoztunk egymásnak, mélységes fájdalmakkal vegyítve.


Mindeközben rengeteget tanultunk egymástól.


Nagyon sokat köszönhetek neki, amiért megtanított helyesen élni, és boldogságot csempészett a mindennapjaimba. Rengeteg törődést és támogatást kaptam tőle, amelyet mégis mindig keveseltem tőle. Nem tudtam megfelelően értelmezni a jelzéseit, a gondolatvilágát, az érzéseit. Nagyon eltérő nyelvet beszéltünk, emiatt sok félreértés adódott.


Miközben azért küzdöttem, hogy egyszer lehessen majd egy kiindulópontunk, betemetett a munka, a mindennapok teljesen felőröltek - úgy, hogy észre sem vettem. Itt b@sztam el tavaly is - a fizikai részét legalábbis. Januártól februárig. Hónapra pontosan...


A lelki részét pedig minden nap, apró lépésekben. Rengeteg hibát követtem el, rengeteget vétettem ellene. Túlzott törődéssel fordultam hozzá, nagyon féltettem őt ettől a mocskos világtól. Nem akartam hogy baja essen.


Jóvá szeretném tenni amit elrontottam, és meggyógyítani minden fájdalmat amit okoztam neki.


Egy meggondolatlan üzenetem után törölte a fiókját a Gyakoriról, így már nem volt alkalmam megmagyarázni neki az érzéseimet. Rettenetesen feleslegesnek és értéktelennek éreztem magam az életében, azt, hogy minden téren csak visszahúzom, és nélkülem végre boldog lehetne - amilyen mellettem nem lehetett.


Túlzottan erőszakos, intenzív és végletes voltam, ráadásul heves és olykor meggondolatlan is. Rengeteget javultam mellette magamhoz képest, de ezeket az apró lépéseket nem mindig vette észre, ez fájt a buta kis szívemnek, és ettől feleslegesnek éreztem olykor az egészet - pedig én éppúgy nem vettem észre az ő változásait, és sokszor bántam akaratlanul is úgy vele, mint a kezdetekkor.



Nem sikerült összeszedetten megfogalmazni a gondolataimat most sem, de legalább kisdhattam magamból, bízva abban, hogy egyszer majd talán elolvassa, és esélyt ad arra hogy a hibáimat jóvá tehessem felé. Nem tudom hogy találhatnám meg őt, félek, hogy véglegesen elb@sztam mindkettőnk életét.



#meleg #történet #barát #barátság #Egy történet vég nélkül #azalmafinom
2021. márc. 31. 13:07
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/102 anonim ***** válasza:
19%
Cringe.
2021. márc. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/102 anonim ***** válasza:
93%
Ennyi volt a szerepetek a másik életében. Örülj annak, amit kaptál tőle, légy büszke arra, amit adni tudtál neki. És lépj tovább.
2021. márc. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/102 A kérdező kommentje:
Ugyan nem tudok angolul, de köszönöm a hozzászólásodat. Te akkor ezek szerint még nem éltél át ilyen jellegű problémát az életedben.
2021. márc. 31. 13:12
 4/102 anonim ***** válasza:
16%
Azért írtam angolul, mert nem tudom a pontos magyar megfelelőjét. Talán a ciki szó írná le legjobban a jelentését.
2021. márc. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/102 anonim ***** válasza:
100%

Mi lelte mostanában a felhasználókat? Ez a hatodik kérdés/válasz amit utóbbi egy hétben olvastam, hogy itteni másik felhasználónak üzen az illető. :)


Sok sikert, hogy eredményes legyen a kiírásod.

2021. márc. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/102 A kérdező kommentje:

Szerintem teljesen átlagos dolog, hogy valaki akaratlanul ugyan, de önhibájából tönkreteszi élete legboldogabb kapcsolatát. Ilyen esetre szinte mindenkinek jut legalább egy példa az életében. "Cikinek" inkább az tekinthető, hogy nem tudod a gondolataidat a saját nyelveden kifejezni.


Hogy mennyi szerep jut számunkra a másik életében, azt nem a te hatásköröd eldönteni. Az pedig komikusan hat hogy minderről úgy foglalsz állást, hogy nem ismered sem őt, sem engem, sem pedig a helyzetet amit átél(t)ünk. Amit kaptam tőle arra büszke vagyok, és minden napomban hasznosítani igyekszem, amit én adtam, arra csak részben lehetek büszke, továbblépni pedig nem fogok, mert szeretem őt, és tartozom még neki.

2021. márc. 31. 13:22
 7/102 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem az a komikus, de inkább dühítő, hogy kiírtok ide valamit, majd aki ez alapján próbál segíteni, annak nekiestek, hogy "úgy foglalsz állást, hogy nem ismered sem őt, sem engem, sem pedig a helyzetet amit átél(t)ünk".


Hát akkor b+, írj le mindent, úgy kérj tanácsot, vagy ülj le otthon, és emészd magad...



Ui.: bocs, de ezt nem CSAK neked címzem, de ez az 100. ilyen kérdezői reakció, és most szakadt el a cérna...

2021. márc. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/102 A kérdező kommentje:
Talán rájöttek arra, hogy a lelketlen online térbe is bele lehet vinni érzelmeket és személyességet ha szívéből ír a megszólaló, illetve a jelenlegi vírushelyzet is előtérbe juttathatta a (korábbi) kapcsolataink fontosságát, jelentősségét.
2021. márc. 31. 13:28
 9/102 A kérdező kommentje:
Értem :/ Sajnálom ha személyes sértésnek vetted a reakciómat :(
2021. márc. 31. 13:30
 10/102 anonim ***** válasza:
72%
A fogalmazásod alapján nem sokat változhatott a személyiséged, ami (részben) tönkretette a kapcsolatotokat. Változás nélkül ugyanazokat a hibákat fogod elkövetni.
2021. márc. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!