Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek van rá esély,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van rá esély, hogy Valentina visszatérjen a RuPaul's Drag Race All Starsba?

Figyelt kérdés
Ti mit gondoltok Valentináról? Szerintetek vissza fog térni? Van rá esély? Mert szerintem lehetséges, mert én úgy tudom, hogy Valentinát sokan szeretik, és például volt olyan királynő is aki többször is visszatért pl: Jujubee, aki a 2. évadban volt és az All Stars 1. és 5. évadában, de Alexis Mateo ugyan így volt már több All Starsban. (És azért írtam ebbe a kategóriába, mert úgy gondolom, hogy itt több válasz fog rá érkezni, mint a Filmek kategóriában)

2021. márc. 31. 14:18
A kérdező szavazást indított:
Szerintem vissza fog térni.
Szerintem van rá esély.
Nem tudom.
Szerintem nincs rá sok esély.
Szerintem nem fog visszatérni.
6 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Most jön az international all stars (usa, uk, hollandia, kanada) szerintem oda még visszatérhet.
2021. márc. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Még csak az 5. all stars évad ment le, ennyire friss húsokat nem hoznak vissza még szerintem. Mindenki akit visszahoztak valójában a nagy nemzetközi berobbanás előtt szerepeltek a korai évadokban. Valentina elég nagy coverage-t és hírnevett kapott ahhoz hogy enélkül is eléldegéljen a saját lábán.

Én nem látom sok esélyét, hacsak nem évekkel később vagy valami brutál túltolt közönségkedvencei évadot csinálnak.

Folyamatosan próbálnak újítani, ebben a műfajban muszáj, szóval minden lehetséges, de szerintem nem fog visszatérni.

2021. márc. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!