Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Attól mert a randi alatt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attól mert a randi alatt valaki csókolózik/bújik/ölelkezik még nem jelenti azt, hogy szeret is, igaz?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy csak megjátssza, hogy a boxeralsómba kerüljön?

2021. márc. 31. 20:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Meglehet, ismernünk kellene az illetőt. Így távolból nehéz megmondani.
2021. márc. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Jó hozzáállás :)


Lehet, lehet az is, hogy nem.

2021. márc. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Igen

A férfiak mindíg csak azt akarják, utána lehet mész a levesbe.

2021. márc. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Jól látod, vannak akik a csillagos eget is lehazudják. Az hogy mennyire vagy fontos a másiknak nem akkor dől el amikor áll a péló és dugni akarsz, hanem hogy szexen kívül mennyit tesz meg érted, vagy a kapcsolatért.
2021. márc. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges.

Ahogyan az ellenkezője is. Értem ez alatt: Nem bújik, nem ölel, semmi sem, ennek ellenére mégis írogat, talizni akar, akció van, mely után olyan üziket ír, hogy "de meglovagolnálak most azonnal" stb, aztán tali, egy forró és szenvedélyes -más szót nem tudok rá- b*szás, előtte sz*pás vagy 69, és randi után közvetlen megint ilyen semmilyen, ám éjszakára egy "kár hogy nem vagy itt, úgy lesz*pnálak" jóéjt-üzi.

És igen, ha hirtelen segítségre van szüksége (vagy nekem), akkor igyekszünk megoldani.

Szóval, érzelem igenis van, annak ellenére, hogy csak afféle "fuck buddy" -csak nem nyálazzuk el.

Sőt, sikerült úgymond együtt is élni ilyen sráccal. Nem volt csók, meg ilyesmi csak jó szex, meg egymásra odafigyelés. (főzés, vásárlás, ilyen apró marhaságok).

2021. márc. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"csókolózik/bújik/ölelkezik"


Ezekhez még hazudni sem kell. Én alkalmi keféléskor is szeretek a másikkal csókolózni, bújni, ölelkezni, nekem ez hozzá tartozik a szexhez. Senkivel nem tudnék úgy szexelni, hogy csak a nemi szerveink érnek egymással össze, a testünk többi része nem.

2021. ápr. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet írni
2021. ápr. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja a lyukra játszás nem jelenti,hogy szeret is.
2021. jún. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!