Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiúk! Akivel a saját apja él...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Akivel a saját apja él vissza rendszersen, ti hogy tudtátok "megszokni", "elfogadni" a helyzetet? Tudtatok tenni valamit ellene? Ill. van olyan, hogy az ember "megszokja", ill. kezd "kötődni"? (mint abban az ismert emberrablásos sztoriban)

Figyelt kérdés
Akár privát is válaszolhattok.
2021. ápr. 3. 11:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
18%
hehe én kipasztam vele, ugy kitagitottam magam hogy se o, se en nem erzek semmit igy mar nem kur meg😎
2021. ápr. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem menj rendórségre.
2021. ápr. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%

Figyelj, ez nem normális dolog! Ha egyedül nem mersz a rendőrségre menni, akkor is segítséget kellene kérj! Rokontól, baráttól vagy egy tanártól. Ez nem normális dolog!


Gondolom kialakulhat a Stockholm szindróma, de az nem egy normális pszichológiai állapot. Amúgy ez az egész helyzet nem normális!


Kérlekszépen, próbálj meg tenni ellene. Mert, ha hagyod neki, akkor csak még rosszabb lesz a helyzet! Én a helyedben megpróbálnék kiszabadulni, mert olyan nincs, hogy nem lehet!



"Kedves" 1-es, ez nem vicces...

2021. ápr. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Ha ez igaz akkor neked nagyon rossz lehet. 😭
2021. ápr. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van kötődés egy idő után...
2021. ápr. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%

Nekem is lenne egy kérdésem: mégis milyen emberek lehettek, ha azokat a kommenteket lepontozzátok, amik szimpátiát fejeznek ki és egíteni akarnak???

Hát az biztos, hogy nem normálisak... Nyugodtan pontozzátok le ezt is, de az csak titeket minősít... És még csodálkozom, hogy a melegeknek rossz hírük van...

2021. ápr. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%
Segítek megtenni a feljelentést a rendőrségen
2021. ápr. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem is menny rendőrségre. Jelentsd fel. Hagyod magad csak rosszabb lesz. Testi részét lehet megszokod, de lelkileg idővel tönkre fog tenni.
2021. ápr. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
71%

Engem neveloapam cummantott 13-15 kozott.

En elveztem.

De en neki soha.

Aztan elkoltozott.

Bi/f

2021. ápr. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
64%
Mi nem jutottunk el a végsőkig, csak egészen "lájtos" helyzetek jöttek létre, pl. amikor melegítőalsó volt rajtam, a melegítőn keresztül simogatta, markolászta a fenekemet. De én nagyon szerettem őt, úgy voltam vele, ha ez örömet okoz neki, miért ne engedjem meg? Egy kicsit engem is felizgatott, de úgy tettem, mintha nem izgatna egyáltalán. Néha hátulról átölelt, és megmarkolgatta a mellizmaimat, gyúrogatta a mellemet, azt még élveztem is. De tovább sose mentünk. Örülnék neki, ha még élne, és akár így is kimutatná a szeretetét irántam. Sajnos meghalt 3 éve, és olyan életet kellett leélnie (olyan életet választott), amelyben végig titkolnia kellett a valós identitását.
2021. máj. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!