Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Túlzott elvárás kifejezetten...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlzott elvárás kifejezetten hosszútávú kapcsolatot keresni?

Figyelt kérdés

Fent vagyok Tinder-en, egy match-csel tegnap este elmentünk sétálni.

És mondta, hogy látja a profilon, hogy hosszútávú kapcsolatot keresek, de szerinte ez irreális.


Először inkább barátkozni kéne az emberekkel, és utána esetleg lesz valami. Ne így álljak hozzá.


(Nem azért mondta, mert nem érdeklődik, mert randi után írt hogy élvezte és szeretné folytatni stb. Szóval nem burkolt kirúgás, hanem tanácsnak tűnik)


Ti mit gondoltok, túlzás kiírni a profilra, hogy társat keresek?



2021. ápr. 5. 14:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Szerintem mindenkinek illene kiírni, hogy milyen kapcsolatot keres, mert így tudnak egyezni az igények. Sőt, azt se bánom, ha valaki egy az egybe kiírja, hogy ő csak szexkapcsolatot keres, legalább nem vezet félre, és nem húzzuk egymás idejét.


Viszont a tinder nem a rendes hosszútávú kapcsolatokról híres. Nem lehet, hogy ezért mondta?

2021. ápr. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, teljesen reális, amit akarsz. Legalább leírod, hogy te mit akarsz. Figyelj, aki nem tud elfogadni, az kuka. Én is így állok egy kapcsolathoz, de barátkozás is teljesen belefér (szex nélkül). Jobb tudni előre, hogy mit akar a másik, így szerintem teljesen oké.
2021. ápr. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
10%
Tinderen a DEFAULT az, hogy szexet akar mindenki. Nem túlzás amit akarsz, de nem kell így letolni a mások torkán.
2021. ápr. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy valaki kiírja, hogy mit szeretne, az nem azt jelenti, hogy rá akarja erőltetni a másikra. Legalább tudatában van az illető a másik céljának. Szerintem így a korrekt.
2021. ápr. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
Sajnos manapság már az. Pedig nagyon sokan vannak, akik szeretnének Társat nagyon-nagyon sok időre. De ehhez türelem, kitartás kellene és olyan Valakivel találkozni, aki vevő lenne erre. De erre egyre kisebb az esély sajnos. De ha Te igy érzed, hogy erre vágysz, ne add fel! 😊
2021. ápr. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Az 5-ös válaszolóval teljesen egyetértek. Biztos vagyok benne, hogy nagyon sokan vágyunk kapcsolatra, szerelemre, szeretetre, gyengédségre és hűségre.

Még ha ezt sokan tagadják, vagy nem vallják be !


Még annyit, hogy társkapcsolat nem fél év, vagy egy év. Több, sokkal több kell,,hogy legyen.

Nagyon nem jó, hogy ma arra szuggerálják az embereket, hogy csak életszakaszokra keressen, ha pedig gond van, akkor lépjen tovább és " valósítsa meg magát "....

2021. ápr. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

A magam részéről nem alkalmizok, még csak bele sem megyek olyan kapcsolatba, amelynél nem látom az egy életre szólás _esélyét_ - tehát szerintem nem túlzás :)


Sajnos nem nagyon van más, csak ezek az online platformok, appok, így használjuk, de hiába írom le, hogy nem fizetek, nem keresek szexpartnert, nem alkalmizok, mégis eddig csak ilyen ajánlatokat kaptam, ezekből viszont naponta tucatnyit. Pedig nem vagyok fiatal, mint ők.

Mintha nem tudnának olvasni, vagy nem is érdekelné őket... ...bár az a gyanúm, sokan tényleg el sem olvassák a bemutatkozó szöveget, mert még a "személyes üzeneteik" is sablonosan "frappánsak és viccesek".



Ne add fel! Neked kell tudnod, mire vágysz, mi az, ami Neked belefér, mert még vállalható kompromisszum, s mi az, ami már megalkuvás lenne!

2021. ápr. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem túlzott elvárás. Ha már az ismerkedés elején jelzed hogy nyitott vagy az ilyesmire, akkor a másik fél is úgy áll hozzád. Más kérdéseket tesz fel mint amikor csak egy alkalmi miatt beszéltek.
2021. ápr. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen ésszerű amit szeretnél....de sajnos kevesen gondolják így.türelmesnekbkell lenni nagyon.Szerintem amit a srác mondott neked az az egyik alternatívája annak hogy ,hogy találhatsz párt magadnak.
2021. ápr. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem túlzott elvárás, bár szerintem a mai fiatalok között annyira nem gyakori. Szerintem mindenki úgy áll hozzá hogy lesz ami lesz. 20/f
2021. ápr. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!