Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nem érzed magad kellemetlenül,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érzed magad kellemetlenül, hogy valakire ráírsz hogy ismerkednél, de nem reagál?

Figyelt kérdés
Nagyon félek kezdeményezni, mert mi lesz ha a másik nem vevő.

2021. ápr. 5. 15:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Akkor nem vevő és akkor mi van, elpálcáz a tanárbácsi? Kezdeményezz normálisan, nincs a világon olyan ember aki mindenkinek bejön. Aki viszont sosem kezdeményez az sosem fog senkinek.
2021. ápr. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Előfordul és nagyon zavaró. Legalább annyit irhatna, hogy akasszam fel magam, vagy valami. Tök bunkó emberek vannak. Ha meg ír, akkor egyből képet akar, és szóba se áll velem ha nem vagyok 24 alatti vékony nagy faszú srác. Elég elkeserítő. Nem szokásom feladni, szeretem a kihívásokat de ezügyben talán lehet el kellene engedni és beletörődnöm, hogy egyedül maradok.
2021. ápr. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%

Sajna én is bele szoktam ebbe esni. Pont most egy egyetemi csoporttársammal volt így, kicsit gáznak éreztem de aztán meg belegondoltam, hogy mi gaz van ebben ?

Tetszett nekem, neki valószínűleg én nem, megpróbáltam, ha nem nem.. nem zaklatom.

De egy próbált megért.

2021. ápr. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Leszoktam már erről a sok bunkó miatt. Ha annyit sem ír hogy dögöljek meg, mert annyira nem jövök be neki, akkor kár erőltetni ezt. Általában 100ből 99 ez van sajnos.

Biztosan nagyon gáz vagyok és nem top modell, mint a másik várná!

2021. ápr. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

A visszaírás, vagy udvarias " kösz de nem ", ma már nem divat, sőt vérciki. ahogy már hallottam.

Pedig egy sor is elárul sok mindent az emberről. És ugye, a stílus maga az ember.

De talán annyi előnye van, hogy nem az első találkozáson, vagy később jön elő a stílus, és akkor nagyobb is a megdöbbenés.

2021. ápr. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Gáz vagy nem gáz.

A hetero pasik is bepróbálkoznak a csajoknál, őket is érte már visszautasítás.

Feladták? Nem.

Szerintem annak gáz aki még annyit sem képes reagálni, hogy bocsi de nem téged kereslek.

Nem mindenki tudja az illemet.

2021. ápr. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
86%

Nem!

Érezze magát kellemetlenül az aki nem képes válaszolni egy elutasítást.


Persze sajnálom is mert időt és energiát fektetek egy egy írásomba, mivel nem írok rá mindenkire egy sablont, hanem csak olyannak aki szimpatikus és igyekszek valami személyeset adatlapja alapján.


Kellemetlenül ne érezd magad, a nem válasz = az elutasítással fogd fel így és lépj tovább.

2021. ápr. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
23%
Azért meg lehet érteni őket valamennyire, félnek magukat felvállalni. A sok homofób sz@rláda ember miatt.
2021. ápr. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nem vevő, akkor ez van. Nem baj. Majd jön más :) Csak ne érd meg kudarcként ezt az egészet. Régebben én is így álltam hozzá, de azért fejlődik mindenki jelleme. Jobb esetben pozitív és értelmesebb irányba.
2021. ápr. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Régen zavart, már nem foglalkozok vele.

Úgy vagyok vele nem engem minősít, ha válaszra sem méltat, hogy nem vagyok az esete, vagy nem akar ismerkedni.

2021. ápr. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!