Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Érdemes kipróbálni milyen egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes kipróbálni milyen egy "hivatásos" sráccal? Vagy várjam ki a csodát,és bizakodjak?

Figyelt kérdés

20-as éveim elején járó aktív srác vagyok.

Még szűz vagyok.

Akárhogyan próbálkozom az interneten,semmi sem jön össze.

Addig mindig eljtutunk,hogy a kölcsönös szimpátia meg van,de már a következő lépés,avagy,hogy találkozzunk már nem jön össze.

Valahogy az utolsó pillanatban mintha megijednének az emberek.

Hogy őszinte legyek kicsikét elkeserítő a dolog,hiszen én igyekszem,sőt még a szimpátia is meg van,és mégis rotty...

Bánatomban mostanában elkezdtem böngészni a rosszlányok fiú részét.

Tudom tudom,hamarosan nyitunk és akkor lesz már lehetőség ismerkedni élőben,dehát azért az sem olyan egyszerű,továbbá ha interneten félnek az emberek nem hiszem,hogy egy nyilvános helyen leállnának flörtölni.

Szóval help me. :D



2021. ápr. 9. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Az olyan srácok tudják a dolgukat. Tapasztaltak és jól bánnak akár a kezdőkkel is. Ezt a kérdést fejben kell eldöntened, hogy neked nem okoz e az problémát, hogy először egy ilyen sráccal vagy együtt. Azt tanácsolom, hogy próbálj meg keresgélni normális srácokat, és ha már tényleg nem bírod tovább, akkor gondolkodj ezen a kérdésen.
2021. ápr. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%

Azért van az a szint..

De tudod neked mennyire lealacsonyito olyanhoz menni

Oda azok mennek akik házasok kövérek idősek vagy nagyon bénák

2021. ápr. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Rossz emberismerő vagy
2021. ápr. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
86%

Nézegessél kicsit idősebb paszívakat, inkább

Ők legalább kitanítanak.

2021. ápr. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
91%
Ne add fel. A fizetős nem olyan.
2021. ápr. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!