Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kipróbálnám pasival, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kipróbálnám pasival, de hogyan fogjak hozzá?

Figyelt kérdés

Hosszú ideje foglalkoztat, hogy kipróbálnék dolgokat pasival. De félek és nem tudom hol, hogyan.


Nem akarom hülyíteni, ha mégsem lennék benne a dolgokban. Szerintetek fair úgy neki indulni, az elején elmondom, hogy nem biztos lesz a dologból valami?


2021. febr. 28. 17:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlóan vagyok, és próbáltam is így, hogy már az elején mondtam, hogy bizonytalan vagyok, de ez nem nagyon tetszett azoknak akikkel beszéltem. Talán ezért is nem volt még semmi.
2021. febr. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
ense voltam benne biztos hogy elobe tetszeni fog a szopas, de mikor ott voltam mar nem volt pofam meggondolni magam, es lecumiztam. nem volt veszes de akkor azthittem oke ez nemtetszik de mar vegigcsinalom. aztan azthittem tul vagyok rajta, de megint elkezdett izgatni a dolog. szerintem probald ki
2021. febr. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nem pest vonzáskörzetében élek, így még a lehetőség esélye is kevés, hogy szerencsét próbálhassak.

Én is ki szeretném próbálni , de nem mindegy, hogy kivel.

Valami egymásnak tetszésnek lennie kell anélkül nem megy.

Továbbá én sem szeretnék ugy durr bele, első találkozásnl lehet nem is lenne semmi, vagy aztán is csak petting. Nem tudom magamról, hogy éles helyzetben meddig tudnék elmenni, de ez biztos sokban függ a partnertől is.

2021. febr. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Keress egy szimpatikus oldalt/appot (itt, planetromeo, grindr, stb.) és keress kifejezetten ilyen módon partnert. Ha az elejétől kezdve őszintén kommunikálod ezt, akkor akit ez zavar az egyből lemorzsolódik és maradnak azok akiket ez valóban nem fog zavarni.

Legyél kezdeményező, ha romeon vagy grindr-n próbálkozol akkor képpel rendelkező profilokra mindenképp érdemes úgy írni h te is küldesz egyből képet, hacsak nem raksz ki publikusan a profilodra.


Röviden: őszintén és kitartóan kezdeményezve keresgélj.

2021. febr. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
hat durr bele modra nem érdemes,,,ismerkedj ,beszélgess több alkalommal személyesen aki tetszik,es majd jön a vonzás törvénye..es kivánni fogod..igy indulj el..ha akarsz irj pv beszélgessünk
2021. febr. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Még az sem talál, aki biztos benne. Úgyhogy nehéz lesz.
2021. febr. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

"Kipróbálnám pasival..."

Gondolom bi lehetsz, és még nem volt dolgod pasival.

Ha lánnyal randiznál akkor biztos lennél a dologban?

Fura nem?

Szerintem itt a társadalmi elnyomás miatt vagy ilyen, illetve nem fogadtad el önmagad.

Először ezen a dolgon kell túltenned magad.


"Nem akarom hülyíteni, ha mégsem lennék benne a dolgokban."

Azt azért leírhattad volna, hogy konkrétan mit szeretnél fiúval.


Pár tipp:

Bármire is gondoltál, hogy kiszeretnéd próbálni fiúval, kezd az ismerkedést azzal, hogy közös egymás előtti hokizásra keresel partnert.

Ez azért jó, mert ez elég light-os dolog, nem kell merésznek sem lenni hozzá, hogy kiverd valaki előtt a saját farkad.

Ott meg már akár kezet is cserélhettek, illetve léphettek tovább is, de nem az van, hogy te egy vad szexet ígértél és nincs belőle semmi.

Másrészt keress szintén hozzád hasonlóan kezdő embereket.

Mondjuk ennek hátránya is van, mert a kezdeményezés nehéz lesz mindkét oldalról, illetve megfutamodhat a tali előtt.

Ne úgy indulj neki, hogy na találkozzunk itt ekkor és akkor és vadul szexelünk, hanem mondd nekik azt, hogy szeretnél vele találkozni személyesen is, és ha úgy is szimpatikusak vagytok egymásnak, akkor lehet több is. (Így már másabban hangzik, mint az, hogy nem vagyok benne biztos, hogy akarok-e bármit is)

Ha az utolsó lépést megteszed, eljutsz a találkozóig és ha nem is szimpi és nem lesz semmi, a második randi már könnyebben megy, nem leszel annyira félénk)

2021. febr. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Keress egy pasit akivel bejöttök egymásnak.És ige legyél őszinte.

Ne légy nyuszi!Bátorság.Küldök egy linket ott reggelj. Hamar találhatsz

partnert.

[link]

2021. márc. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én elsőnek egy transzival próbáltam, vele bejött.
2021. márc. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ezen én is gondolkodtam
2021. márc. 1. 19:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!