Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek! Miért utáljátok a nőket?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Miért utáljátok a nőket?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 15. 11:32
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
91%
Én aztán nem utalom őket, van egy csomó cuki barátnőm. Szexuálisan nem érdekelnek, de imádom a lányokat.
2021. ápr. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
97%
Szeretjük a nőket, csak nem olyan szempontból, mint te :) Ezt nehéz felfogni, vagy magyarázzuk tovább?
2021. ápr. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
93%
Az egyik legjobb barátom egy lány. Ezzel szerintem mindent elmondtam.
2021. ápr. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
96%

Őszintén szólva, nekem több lány barátom van mint fiú. Valahogy a lányokkal amúgy is könnyebben megtalálom a közös hangot. Meg nem mellesleg kissé feministának is gondolom magam... Akkor már hogyan utálnám a nőket?


22/f

2021. ápr. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Elég buta kérdés. A melegek nem utálják a nőket. Nem vonzódnak hozzájuk. Pont mint a hetero pasik más pasikhoz
2021. ápr. 16. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Csak volt nekem egy meleg ismerősöm, aki állandóan a nőket szidta.
2021. ápr. 16. 08:49
 17/27 anonim ***** válasza:
20%
a homárok jól kiszoktak jönni a nőkkel, mert a nők megértik egymást :)
2021. ápr. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
96%

Arányilag annyi van, mint nőgyűlölő a heterók közt, avagy inkább a nemek közti különbségekről beszélünk, nem szexuális irányultságokról, mivel ha egy hetero férfi megutálná a nőket, még nem jelenti azt hogy akkor a saját nemére fanyalodik, és meleg férfi is lehet férfigyűlölő, ettől függetlenül még meleg, nem fog nőkre nyáladzani. Mondjuk azért látszik, hogy valamennyire nyitott vagy és nem az a típus vagy, aki Mucsoraröcsögén beböfögi, hogy "a melegek gyűlölik a nőket, ez a véleményem, igazam van" és akkor mindenkinek neked kell bólogatni. Habár egy ismerősből kiindulni is hiba, de nem olyan vészes. Röviden, nem, nem utáljuk a nőket, csak nem úgy tekintünk rá mint egy Johnny Sins.


17: Azt ugye tudod, hogy meleg srác is srác, és nem lány? Bezzeg ha az egyik "rád mászna", már rögtön attól félnél hogy megd*gna, akkor már rögtön fiúnak számítana, nem igaz?

2021. ápr. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
99%
Szerintem nem utálja a nőket alapból aki meleg. De, Olyan viszont lehet, ha egy nő megsejti pl. egy közösségben, hogy az adott pasi meleg lehet, pl. nem érdeklődik az adott lány (bájai után) amit a legtöbb pasi szeret... Akkor az érintett nő elkezd bosszút forralni, vagy éppen flegmán viselkedni azzal a sráccal aki számára közömbös. De itt is a nő részéről alakul ki egy antipátia a srác iránt. Ha esetleg ez társul a lány szándékos és látható ellenszenvével ezt azért sok meleg pasi észreveszi. De mivel sok helyen a melegek ma is láthatatlanok ezért ez eredményezhet furcsa helyzeteket. Remélem jól leírtam.
2021. ápr. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim válasza:
14%
Azért, mert hülyék.
2021. ápr. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!