Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mivel lehetne a barátom vad...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehetne a barátom vad szex fantáziait leállítani?

Figyelt kérdés

A barátom egyre vadabb szex fantáziákkal áll elő, szeretnék neki örömet okozni, de olyan dolgokat kér, amik nekem nem okésak. Ha viszont nemet mondok akkor még agresszívabb lesz és akkor is meg csinálja.

A végén még ő van megsértődve, hogy nem szeretem őt.


Szeretem, nagyon is, de szeretném ha vissza ternénk a sima szexhez. Két éve vagyunk együtt, az ágyban korábban is vadabb volt, de nem ennyire, és ha valamire nemet mondtam, akkor leállt


2021. ápr. 16. 02:00
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

Ne haragudj, de ez nem szerelem.

"Ha viszont nemet mondok akkor még agresszívabb lesz és akkor is meg csinálja."


Ez abúzus. Remélem ezt felismered. Nem értem néhány nő miért hagyja ezt, biztos önbizalom hiány...Több vagy ennél!!

2021. ápr. 16. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Bocsi most láttam, hogy homoszexualitás kategória! De a véleményem ugyanaz!Ne hagyd magad, sokkal többet érsz, mint egy kacat akit kihasználjanak szexuálisan.
2021. ápr. 16. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Állj a sarkadra. Ennek a kapcsolatnak te is a része vagy, ugyan annyi jogodvan ahhoz hogy te diktálj mint neki. De ha nem ért a szóból akkor viszont nagy bajok vannak. Az hogy rád kényszerít a szexben bizonyos dolgokat az már eléggé karcolja az erőszakot szerintem, főleg hogy nem egyezel bele. Ha nem lehet vele ezt megbeszélni akkor ennek a kapcsolatnak nincs jövője. Biztos vagy benne hogy ő is úgy szeret téged mint te őt? Ha igen akkor tiszteletben tartja a kérésed.

Megpróbálhatod azt hogy nincs szex amíg ezt csinálja, de ha ilyen agresszív akkor nem tudom hogy mit reagálna.

2021. ápr. 16. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%

Senki ne írjon több választ, teljesen felesleges.

Szépen éljen a barátjával, hiszen szereti,nehogy a barátja érzékeny kis lelke szenvedjen.

Áldozza be magát nyugodtan az idők végezetéig egy érzéketlen, kéjvezérelt rohadt baromnak.

Ma ez amúgy is menő és divat, aki pedig megbecsulné a barátját, az ciki, lúzer, uborka, stb.

Minél erőszakosabban,minél többször, nem baj...

De utána nem kell itt nyivákolni.


Ki milyen virágot szakít, azt szagolja. Nem tetszik,le kell lépni.

2021. ápr. 16. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Rosszabbul hangzik így leírva, mint valójában.

Annyit szeretnék csak elérni, hogy ne mindent kelljen megcsinálni az ágyban adni eszébe jut.

De amúgy nagyon kedves, aranyos ember. Figyelmes, törődő, gondoskodó

2021. ápr. 16. 06:32
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A szex két emberről szól, ha te nem szereted vadul és ő ezt nem érti meg, akkor nem tartoztok össze.

Ennek az a lényege, hogy mind a kettő fel élvezze akar szeretkezés, akar feszültség levezetés.

Keress egy olyan partnert, akivel megegyező igényeitek vannak.

Hosszabb távon nem tudsz egy kapcsolatot fenntartani, ha ilyen komoly a probléma.

2021. ápr. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Amikor az ember megszok valamit, természetesenek veszi, hogy van, képes az értékét alábecsülni. A párodnak valószínűleg eddig is megvoltak ezek a vágyai, de még nem érezte elég biztosnak a kapcsolatotokat arra, hogy kibontakoztassa. Szép lassan halad és kér egyre és egyre többet.


Ezt meg kell beszélni. Egyedül úgy tudsz véget vetni, ha elmondod neki, hogy neked ez nem okés így, nem szeretnéd ezt csinálni és arra kéred ne erőltesse rád.

2021. ápr. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!