Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen utat választhat egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen utat választhat egy házasságban élő, 60 éves férfi, akit tinédzser korában rendszeresen leszo-t a barátja?

Figyelt kérdés

Azóta nem volt ilyen kalandja.

A férfi, 174 magas 72 kilós és versenysportoló. Persze látszik rajta a 60 év, de a kondija és az életkedve kiváló :)


2021. ápr. 22. 13:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
80%
A gázt azt arra értjük, hogyha házas vagy, akkor mit akarsz. 60 évesen talán már döntésképesnek kéne, hogy legyél. Vagy döntsd el azt, hogy felrugod a házasságod és keresel férfit magad mellé, vagy maradj a pároddal. Nem fair játszani másokkal. Egyik részről sem az. Persze vannak szexmániásak és szexfüggők, viszont gondolom neked is a kényelemre megy az egész. Feleség mellet félrek*rni, aztán vissza hozzá. Főz neked, kényelembe élsz, stb. Gondolom így megy ez. Én mindig is elítéltem azokat, akik játszadoznak másokkal. :) Természetesen a te dolgod, de ettől még te is tudod, hogy ez nem így helyes. Döntést kell hozni basszus az életben, nem pedig sodródni az árral és itt feltenni ilyen kérdéseket.
2021. ápr. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönök mindent. Hogy kiirhattam a kérdésem, s hogy olvashattam a válaszokat :)
2021. ápr. 23. 13:00
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
ezt a Jézusos dumát még hányszor írod le?
2021. ápr. 26. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

# 13.


1. Egyrészt örülök, hogy több válaszomat is olvastad, s úgy érezted, hogy reagálnod kell rá :)


2. Abból a feltevésből indulok ki, hogy: Nem minden kérdést, és az azokra adott válaszokat olvas el mindenki.


3. A Jézusos dumát természetesen akkor írom le, ha a kérdéshez, vagy a válaszokhoz passzol. S ha sok ilyen helyzet van, akkor sokszor :)


4. MIÉRT VAN EZ ÍGY? Pld, ha ugyanilyen tartalmú kérdést fog valaki más is hozzám intézni, akkor neki is a fentieket fogom írni.

2021. ápr. 26. 12:16
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!