Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Léteznek értelmes, gazdag,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek értelmes, gazdag, budapesti elit meleg fiatalok?

Figyelt kérdés
Akik 30 alattiak, öltönybe járkálnak az utcán, tiszta vezető elit felfogásuk van, és úgymond semmi "b.zis" nincs rajtuk, teniszeznek, jó étteremben ebédelnek, minden évben járnak szigetre, stb? Tudom hogy a felső rétegnél kell a legjobban titkolni, de pl Londonba sok ilyet láttam társkeresőn.

2021. ápr. 27. 20:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
Szájer Jóstinak hívják, bár ő idősebbnek nez ki
2021. ápr. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
Persze. Többel is találkoztam már.
2021. ápr. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%
Természetesen vannak. De hogy itt nem fogsz találni ilyet, az is biztos. :D
2021. ápr. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%
Felső réteg? Ha a politikus, jogi pályákra gondolsz, akkor igen. Természettudomány területeken szerintem jobban beleszarnak ebbe. Én ezt tapasztaltam.
2021. ápr. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 DominikX ***** válasza:
95%

Hát ahhoz hogy valaki 30 év alatt az elit tagja legyen...

1. Vagy valami nagyot tett le az asztalra

2. Vagy retard NER lovag

3. Vagy így született.


2. Opciót inkább kihagynám, az első meg harmadik amugy se opció az en 140K nettos tanari fizetesemmel. De 1-2 ilyen tuti akad BPn

2021. ápr. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
89%
Mit értesz „tiszta vezető elit felfogás” alatt?
2021. ápr. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
78%

Jó, hát tanári pályát nagyon alulbecsülik 5-ös. Ne hülyéskedj. Egy munkás 2-szer annyit keres, mint a tanárok. :D Mármint ne haragudj, mert szerintem is undorító, meg k*rvára nem fair. Azért sok tanári diplomát is k*rva nehéz megszerezni és sokat le kell tenni az asztalra, mégsincsenek megbecsülve. Egy festő munkát, amit egy analfabéta is megtud csinálni, az meg keres egy festéssel 100K+-okat. Ezzel nem megbántani akarok senkit, de azért, ha összehasonlítjuk, hogy ki mennyit tett le az asztalra, akkor fele annyit sem kéne keresniük, mint pl egy tanárnak. Főleg, hogy még kevés is a szakember, ezért még pofátlanok is kib*szottul. Úgy elvannak magukkal a szakemberek és olyan önbizalomtúltengéssel rendelkeznek(valójában a semmire), hogy az irigyelni való.


Én biológusként fejezem épp Msc-t. Egyik ismerősöm kapott munkátt Msc diplomával egy intézménybe és keres havi 188K forintot. :D :D Csak fogtam a fejem. Ilyenkor mindig bennem van, hogy biztos nem maradok ebben az országban. K*rva sokat megdolgoztam én is a diplomáért és biztos nem maradok egy ilyen kizsákmányoló ország rabszolgája. A kis Lölőke példáját kell követni itt. El kell menni szakmát tanulni, nyalni orbán l*kát és máris gazdag leszel. :D Én úgy feldugnám a p*csájába a gázcsövet, hogy csak könyörögne a börtönért. Nem affektálna többet, asszem.

2021. ápr. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
97%
3 muszakba konnyu fizikai munkaval kapok havi 300k-t csak erettsegim van
2021. ápr. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
86%
Bruttó vagy nettó 300 ezret?
2021. ápr. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Igazából kicsit lehet, hogy durván fogalmaztam, mert természetesen az is munka. Tehát fizessék meg, viszont ezek a különbségek nem reálisak. Ennyit akartam csak mondani ezzel. Én is dolgoztam fizikai munkát. Festettem is már házat. Nem is mondom azt, hogy nem fárasztó, viszont azt egy alvással ki lehet pihenni(én legalábbis kitudtam mindig). Míg a mentális fáradtságot van, hogy 1 hónapig sem tudom kipihenni. Azért a kettő között jó nagy különbség van. Igaz, hogy mindkét eset máshogy fáraszt ki, de a fárasztóbb mindig a mentális munka lesz szerintem. Fizikai munkának max az a hátránya, hogy hamarabb tönkre mennek izületek, stb. Azért az ember sem arra lett kitalálva, hogy egész nap az izületeit koptassa.
2021. ápr. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!