Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az öregek miért használják ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az öregek miért használják ki a naív 20 év alatti fiúkat?

Figyelt kérdés

Nincs bennük annyi értelem, hogy ne akarjanak rájuk mászni?

En csak 26 vagyok, de én se akarok semmit a tiniktől, mert nem hozzám valók. Sok 50 feletti meg zaklatja és befűzi tarskeresőn a fiatalokat, akik meg vágynak társaságra, és lehet hogy önbizalmuk sincs kezdeményezni.



2021. ápr. 28. 14:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
29%
Te 26 évesen mire vágysz? Arra az öt perc figyelemre, amit itt fogsz kapni? Vagy van más célod is még talán?
2021. ápr. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
23%
Most sajnáljam a tinihomikat, mert kapnak farkat?
2021. ápr. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Miért nem akar egy 50 feletti pl 30 évest? Az már neki túl idős, vagy mi? :D
2021. ápr. 28. 14:57
 4/22 anonim ***** válasza:
60%

3.ra.


Nem mindegy? Örüljön a kis csikó, hogy befedezik.

2021. ápr. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
95%
Tudom hogy nem ez a kategória, de az idősebb hetero pasik is vágynak a 20 éves lányokra 🤷‍♂️
2021. ápr. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
85%

Ezt a kérdés már párszor kiírtad, de eddig nem foglalkoztam vele, de kezd unalmas lenni és még inkább általánosítás. Ami a legszomorúbb, hogy te tulajdonképpen a fiatalokat nézed hü--ének. Szerinted egy fiatal nem tudja eldönteni, hogy kivel ismerkedik? Nem tudja eldönteni neki ki a vonzó? Vagy neki mi jön be? Én 16 évesen is tudtam.


Nem fura, hogy te el akarod dönteni, hogy mások hogy éljenek de ha neked mondaná valaki, hogy ne legyél meleg azon kiakadnál... Te mit csinálsz most? Megmondod másoknak hogy hogyan éljenek, mert SZERINTED az a helyes.


Voltam tini, voltak meleg haverjaim. Volt aki idősekkel szexelt. Egyiket se lett ahogy te mondod befűzve. FEJEZD BE EZT!


Ja és az általánosításodban a legidegesítőbb, hogy egyszerre két korosztályról mondasz ítéletet. Szerinted minden tini fél, nem mer kezdeményezni, stb. Másik részről meg minden idősebb pasi kihasználja a fiatalokat. Eleve a kihasználást is úgy használod, mintha nem lenne döntési joga a másik félnek, hogy mit csinál.


26 évesen esetleg lehetne ennél több eszed... Nem tudom te milyen példákat látsz vagy láttál, de kétlem, hogy csak ezt.


ÉN mikor tini voltam ugyanúgy kaptam levelet idősektől. Udvariasan nemet mondtam és békén is hagytak. Ahogy volt olyan is aki ellátott hasznos tanácsokkal. Sőt az egyik legnagyobb szerelmem úgy ismertem meg, hogy a lekoptatott pasi írta, hogy köszöni hogy normálisan válaszoltam és hogy hasonlítok egy barátjára aki korombeli. Összekapcsolt minket, találkoztunk és 1 évig vele voltam. Szép szerelem volt. Ha nincs az a pasi akkor lehet soha nem is ismerem meg a fiút. Szóval én például jót tudok mesélni.

2021. ápr. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
97%

29 éves vagyok, de ez szerintem általánosítás.

Engem fiatalon is a 30+os pasik vonzottak, nem tudom miért.

Vannak fiatalok közt is olyanok aki érettebben gondolkoznak, és az idősek közt is olyanok akik még gyerekesek.

Én például a 30-40 es korosztállyal jobban megtalálom a közös hangot, sőt volt olyan 50+os is. Valahogy voltak közös témáink ellenben a tinikkel.


Másrészt az baromság, hogy az idősek használják ki a fiatalokat, aki olyan és fiatal az nem a két szép szeméért keres öreget, hanem a pénzért. Sok ilyen is van, akkor ki használ ki kit?


Ha valaki pedig komolyabb szándék miatt keres fiatalt, az azért van mert azok nincsenek "megrontva".

Egy fiatalban még ott a vágy a társ iránt, még nem ölték ki belőle az érzelmeket, még hisz a szerelemben.

Aki idősebb azt meg annyi csalódás érte, hogy már nem mer bízni senkiben, mert annyiat átverték és kihasználták.

2021. ápr. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
88%

A hastageid nagyon szórakoztatnak. Nem árt képbe lenni a joggal. 20 év alattival lenni nem pedo... :D

14 alatt igen.

Amúgy az előttem szólók iszonyat jól foglalták össze a dolgokat. Ítélkezel, holott te mint meleg elfogadó kéne legyél. Beleszólsz mások életébe pedig te is utálnád ha a tiedet kritizálnák.

Sárt dobálsz, de tökre általánosítás minden tény nélkül.


Ja és döntsd el már melyik oldalt akarod védeni. Korábban ezt írtad:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__homoszexualitas_..


Remélem reagálsz arra, amiket írtak. Még jobban remélem, hogy át is gondolod és tanulsz belőle valamit, amitől jobb leszel.

2021. ápr. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
94%

Én erre csak annyit válaszolok, hogy akit ki lehet használni, az meg is érdemli.

Szerintem minden 20 alatti srác rendelkezik annyi önállósággal, hogy el tudja dönteni, kivel mit szeretne kialakítani.

2021. ápr. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
90%

Kérdésed már eleve, feltételezés, és egy sablont akarsz ráhúzni két korosztályra is.

Kérdezel, de közbe már állítasz valamit ami koránt sem igaz.

2021. ápr. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!