Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogy reagálsz arra, ha randizo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálsz arra, ha randizol egy sráccal de neki a sorban nem te vagy az első?

Figyelt kérdés

Mindketten hosszútávra kerestek párkapcsolatot.

Társkeresőn megismerkedtek.


Nekem ő lenne a favorit, de nekem úgy tűnik mintha ez nem lenne kölcsönös.

Sétálgatunk kézenfogva, van csók stb, de úgy érzem mintha valaki másra várna.


Nem akarom megszakítani vele, de nem is akarom hogy ez sokáig így menjen.

Mit tegyek?



2021. ápr. 29. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Beszéld meg vele hogy neked ő nagyon fontos de nem érzed a kölcsönösséget a részéről. Fontos hogy tisztán láss mert így túl nagy a bizonytalanság az óra meg ketyeg.
2021. ápr. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő nem biztos a dolgában velem kapcsolatosan akkor lezárom.
2021. ápr. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Nem kell elsőre kézenfogva sétálni és csókolózni. Ennyi.
2021. ápr. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kommunikáció. Beszéld meg vele hogy mit éreztek mik a terveitek. Én mondjuk biztos nem járnék kézen fogva olyan sráccal aki nem az elkötelezett párom.
2021. ápr. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha úgy érzed, hogy nem kölcsönös, ami van köztetek, akkor sajnos ez így nem fog működni. :c Sosem jó egy olyannal együtt lenni, akit te ugyan szeretsz, de ő nem szeret téged igazán. Pesze lehet, hogy később, ő is viszonozni fogja, és ezt kivárhatod, de vajon megéri ez neked egyáltalán?

Az is lehet, hogy csak szimplán nehéz számára az érzelmek kifejezése, ezért nagyon fontos, amit már előttem is írtak, hogy beszéljetek erről.

2021. ápr. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Megbeszélni egymással, ez a legfontosabb !!!
2021. máj. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!