Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért halnak el a beszélgetése...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért halnak el a beszélgetéseim Tinder-en?

Figyelt kérdés

Néha én írok rájuk, néha ők rám. Sokszor 1-2 nap után nincs tovább.


Találtak mást, nem vagyok elég érdekes, vagy nem is gondolják komolyan az ismerkedést?



2021. máj. 3. 13:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tinderen a legtöbb sajnos komolytalan, illetve nem beszélgetést keresnek hanem szexet.
2021. máj. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Bármi lehet, én ezért szeretek hamar találkozni. Személyes szimpátia kell, nem pedig napokon át chatelni. Bár a kor előrehaladtával szerintem csökken is erre az igény. Legalábbis nálam így volt. Utálok már sokat irkálni. :D Az elején még oké, de utána már inkább akkor szóban telefonon, aztán tali és pont.
2021. máj. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hol lehet találni több komolyat 1-es? Vagy mindenhol ugyanez van? Általában én nem láttam nagy különbségeket társkeresőkön.
2021. máj. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Én sem szeretek sokat beszélni, de ha már a második napon lehal a beszélgetés mit tegyek?

Még csak az alap bemutatkozásnál tartottunk.

2-szer vagy 3-szor írtunk pár sort.

2021. máj. 3. 13:56
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a fenébe. :) Ha nem akar működni a dolog valakivel, akkor engedd el.
2021. máj. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%

Sokaknak anyi idő alatt nincs találkozó akkor az kamu profil.

A másik fele csak a képekre rejszol.

A többi Titkos Aranka.

Marad 10%aki valóban ismerkedni akar,

De Grander az szexpartner kereső. Nem kapcsolat

2021. máj. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
82%
Titkos Aranka?
2021. máj. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!