Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért divat manapság a meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért divat manapság a meleg srácok körében, hogy néhány nap beszélgetés után, egyszerűen faképnél hagynak?

Figyelt kérdés
Nem az első eset, hogy valakivel mondjuk párba leszünk tinderen, elkezdünk beszélgetni, és két három nap után egyszerűen meg se nézi az üzeneteimet, holott látom, hogy szinte folyamatosan elérhető. Vagy megnézi és nem válaszol. Miért kell ezt csinálni?

2018. ápr. 11. 14:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet alkalmi kalandot keres és csak tetteti, hogy barátkozni akar, de amikor látja, hogy te nem fogsz vele találkozáskor szexelni, inkább ignorál. Ez elég gyakori jelenség.
2018. ápr. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős. Mint mikor ráírsz másik nicknévvel és egyből reagál, ha te szólsz még kioszt, hogy "Dolgozom" vagy "Ettem" vagy akármi. Közbe a másikra simán reagálgat. EMBERI JELLEMHIBA! Sose értettem meg. Nekem ma olyan volt, hogy lakásra rendelt. Mobilt is adott. Aztán a kaputelefont nem vette fel. A legjobb, hogy már egyszer dugtunk. Miért csinál ilyet valaki? JA és a cím tuti az övé, mert mesélte, hogy ott lakik és adtam neki egy tippet a lakás kapcsán... Mindegy is. Sok a jellemtelen ember. A NETen könnyű annak lenni... :(
2018. ápr. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%

És itt a nagy probléma,

a net tele van olyanokkal akik gyors sexre vadásznak, amugy meg telibe leszarják az embert, nem is úgy néznek ki mint a foton, 39 évesen is anyuka mellett alszanak titokban és még lehetne sorolni.


Na most ez az univerzum egyik megmásithatatlan igazsága. Társkeresőkőn nagyon nehéz partnert keresni, pláne, ha nem csak egy éjszakára keresed. Ez a melegeknél, a heteróknál, de még a kis szürkéknél is így van.


a baj csak az, hogy ha a saját nemedhez vonzódsz, a neten kívül, maradnak a szórakozó helyek amikre ugyan ez az univerzális igazság érvényes, mint a társkeresőkre, azon túl viszont elég nehéz ismerkedni, mert ha mondjuk a villamoson megtetszik valak, valahogy el kezdtek beszélgetni, stb. akkor is, statisztikailag elég kicsi az esélye hogy az illető meleg, vagy bisex, igy gyakorlatilag instant "friendzone".

2018. ápr. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem divat. Ez a virtuális bunkóság.
2018. ápr. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én már ezért nem ismerkedem, unom az időm arra pazarolni, hogy a végén úgyis sz_rik visszaírni. És ahogy már előttem is írták, ha megkárdezed, hogy mi a baj, még te vagy a szemét, mert dolga van. Ha valakinek dolga van, akkor meg ne legyen online.
2018. ápr. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De valamelyikőtöknek legalább néha visszaír. Nekem meg se nézi az üzeneteimet. Már lassan egy hete. És közben meg instán teszi a képeket, hogy hogyan lehet valaki olyan bunkó, hogy egyik napról a másikra nem ír neki 😐
2018. ápr. 12. 16:17
 7/12 anonim ***** válasza:
82%
Egyébként nem vitatom, hogy sokszor az a fél a hibás aki nem ír, de azért a másik félt se állítsuk már be totál ártatlannak. Velem legalábbis előfordult már, hogy azért nem írtam valakinek mert túl nyomulós volt és túl gyorsan akart haladni, aztán az elég nyilvánvaló utalásaim ellenére sem állt le és így próbáltam lerázni.
2018. ápr. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Te is pasi vagy, csak gondolj bele! Ugyan azt csinálják mint a heterók is ha csajjal Tindereznek!

Kanosak, Tindereznek, találnak valakit, flörtölnek velük, majd jó alaposan kiverik a farkukat, lenyugszanak és ennyi volt. A pasik már csak ilyenek

2018. máj. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez van a bi társadalomba is ne aggódj. Rád ír/rá írsz és ha nem vagy elég gyors már megy is tovább. Volt olyan, megkeres éjfél körül hogy nagyon tetszek neki és ő útnak is indulna a szomszédos városból ami 50km-re van. Természetesen kép az nincs mert minek az, majd a helyszínen kiderül bejövünk e egymásnak éjjeli 1-2 között :D


Végül a tömegből kettő versenyzett tovább, aztán az egyik a sorozatos hazudozásaival kiütötte magát, persze én vagyok a köcsög alapon. A másikkal átbeszéltünk mindent amit még meg kellett, lefektettük a szabályokat és meghatároztuk hogy fogunk haladni.


Első találka előtt elmentünk HIV szűrésre, negatív eredményt követően pedig szépen sorban megyünk végig a dolgokon mert valszeg megmaradunk egymásnak :)


30f bi

2018. máj. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
16%
Mert kurni akarok nem pedig beszélgetni 😁 15 f
2018. máj. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!